Найдорожчі і найболючіші помилки у таргетованій рекламі

Сьогодні не так складно, власне, запустити рекламу на Facebook & Instagram, як зробити її ефективною і змусити приносити результат. Сила-силенна відео і статей на цю тему дозволять з легкістю створити власний рекламний кабінет, бізнес менеджер, сторінки і саму рекламу, але мало де розповідається про те, яких найжорсткіших помилок варто категорично уникати щоб не “злити бюджет” і скласти для себе вкрай негативне уявлення про можливості даних платформ.

Сьогодні розповідаю, чого робити не варто при плануванні такої реклами.

Відсутність чіткої і вимірної мети

При будь-якому плануванні одним з перших кроків має бути визначення кінцевої мети. Саме відштовхуючись від неї і можна вибудовувати стратегію і планувати подальші дії.

Якщо ваша мета на даний момент – це просто “підняти продажі”, то ви можете запускати будь-яку рекламу, але результату не досягнете. Якщо ж ваша мета більше схожа на “привести 50 нових клієнтів за тиждень”, то в такому випадку починають окреслюватися рамки вашої рекламної кампанії.

Якщо у вас немає чіткого послідовного плану досягнень, ваша налаштована реклама на вищезазначених платформах не зможе зорієнтуватися в процесі. Простіше кажучи, якого ліміту їй належить досягти? Скількох людей потрібно обов’язково провести по воронці продажів на першому етапі? Ці, та багато інших питань будуть без відповіді – ефективності не чекайте.

Несегментована ЦА

Часто може виникати бажання створити єдину ЦА, запустити одну-єдину рекламу, врахувати в ній всі можливі інтереси потенційних клієнтів і обхитрити систему. На жаль, такого чарівного прийому не існує.

Вам слід сегментувати цільову аудиторію, виділити основні групи, створити окремі рекламні блоки під кожну з них і, до того ж, коригувати рекламні кампанії.

Занадто багато низькобюджетних кампаній

Не можна йти в крайності і намагатися уникнути попереднього пункту – занадто розпорошуватися теж не варто. Якщо у вас обмежений бюджет, розумніше буде витратити його на одну кампанію з однією аудиторією, просто ретельніше опрацювати план і коригувати його згідно зі змінами. Так ви охопите нехай і не наймасовішу, але більш лояльну аудиторію, а шанс отримати бажану конверсію буде вище!

Занадто багато груп оголошень

Алгоритми Facebook досить складні і розумні. Але їм потрібен час, щоб самостійно оптимізувати вашу кампанію. Якщо ви постійно додаєте все нові і нові оголошення, він просто не буде встигати вчитися і аналізувати інформацію про вже запущені оголошення, і тим самим ви самі собі зіпсуєте роботу.

Не тестуєте рекламу

Порада, яку чує неймовірно невелика кількість людей. Якщо ви раніше не запускали рекламу на ФБ, або не працювали з нинішньої аудиторією, або в принципі маєте сумніви – краще протестуйте вашу рекламу! Опублікуйте її у вигляді звичайного посту і простежте за реакцією. Якщо вона не нагадує бажану, варто відкласти запуск платної кампанії і покращити рекламу.

Успіхів!

Читайте також: ЧОМУ ІГНОРУВАТИ ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТИ — ГРУБО

Читайте также:   Як створити ідеальний образ компанії online

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.