5 способів привести клієнтів з online

Проведення рекламної кампанії онлайн це вже невід’ємна частина будь-якого бізнесу. Тому сьогодні поділюся 5 способами залучення клієнтів в онлайні для бізнесу в офлайні, про які маркетологи стали часто забувати. І дуже даремно, адже саме вони принесуть найкращі результати.

Налаштуйте таргет детальніше

Якщо ви налаштовуєте вашу таргетовану рекламу зі словами “наш товар потрібен всім, тому цілимося на всіх” – результату не чекайте. Чим детальніше ви налаштуєте покази, тим ефективніше буде оголошення. Краще запустити відразу кілька кампаній, які будуть налаштовані на різні аудиторії, ніж одну загальну. Порада – для локального бізнесу налаштовуйте вузький таргет по локації – навіть 500-1000 метрів. Ті, хто часто біля вас бувають, будуть бачити рекламу і, відповідно, підвищиться ймовірність покупки.

Розширюйте майданчики для реклами

Не варто думати, що реклами лише в пошукових системах вистачить. Навіть якщо вашій аудиторії немає в соціальних мережах, наприклад, то в будь-якому випадку не варто їх відкидати. Ведучи свої соціальні мережі грамотно, ви підвищите впізнаваність і лояльність до бренду. І навіть якщо прямих покупок звідти не буде, хороша репутація вам в будь-якому випадку не завадить.

Використовуйте більше відео і аудіо

Звичайні фото більше не чіпляють користувачів. У пріоритеті – відео реклама та анімація. Навіть не маючи, власне, відео, ви можете робити анімовані пости з фотографій, для цього існують десятки додатків. Аудіо реклама теж працює краще звичайних фото з текстом, потрібно лише правильно підібрати майданчик і оформити запис.

Мобайл

Не забувайте, що все більше і більше користувачів сьогодні використовують смартфони для виходу в онлайн, тому більшу частину реклами вони будуть бачити саме там. Адаптуйте ваші оголошення під екран смартфона, а також активізуйтеся в додатках і актуальних каналах реклами. Це Інстаграм Сторіс, Фейсбук, розсилки в месенджерах. Тексти робіть коротшими, візуальні елементи – жвавішими. І ефективність буде зростати на очах!

Пам’ятайте, що необхідно постійно моніторити статистику і зворотний зв’язок від користувачів. Корегуйте свої кампанії відповідно до цих даних, використовуйте всі можливі канали реклами і не намагайтеся за один раз охопити відразу всіх потенційних клієнтів. Успіхів!

Читайте также:   6 книг, які читають сучасні лідери

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.