Як потрапити на роботу в рекламну компанію

Як потрапити на роботу в рекламну компанію

У наш час на ринку праці постійно з’являються десятки і сотні нових вакансій, пов’язаних з рекламою й маркетингом, і багато претендентів пробують себе в цій області. Однак, для того щоб отримати дійсно гарну і перспективну посаду у пристойній компанії, недостатньо бути просто зацікавленим в рекламі. Ви повинні володіти рядом навичок і умінь, які пропонуєте роботодавцям. Сьогодні я розповім, як успішно пройти співбесіду у відділ маркетингу та які навички вам в цьому допоможуть.

Знання спеціальності

Людина, що глибоко і професійно розбирається у власній спеціальності дуже високо цінується в будь-якій області. Ви повинні дійсно цікавитися вашою тематикою, весь час підвищувати кваліфікацію навіть на побутовому рівні, бути в курсі трендів і новин. Людина, яка добре розвинена в професійному плані – неймовірно цінний кадр. Для того щоб генерувати потенційно прибуткові й успішні ідеї, необхідна мати підґрунтя у вигляді знань з історії реклами, новинок в світі технологій і маркетингу, світові візуальні тренди і багато іншого. Простіше кажучи, ви повинні бути добре обізнані про інструменти вашої ж роботи і самий контент.

Досвід і портфоліо

Читайте также:   6 кращих фільмів, які мотивують працювати!

Будь-який директор креативного відділу буде очікувати на портфоліо і особистий досвід потенційного робітника. Роботодавець хоче бачити, кого бере на роботу, які ідеї ви вже змогли реалізувати в минулому і чи був результат. Звичайно, вам не обов’язково мати довгий список досягнень в найбільших компаніях, але ви повинні показати, що знаєте свою справу і бажаєте розвивати свої здібності. Без “пристойного” портфоліо розраховувати на високу посаду безглуздо. Якщо ви новачок і прагнете набиратися знань – інша справа, але починати доведеться з самого початку.

Дисциплінованість

Не дивлячись на те, що в креативний відділ потрібні творчі люди, будь-який маркетолог повинен чітко розуміти і дотримуватись дедлайнів й вимог замовника, знати про необхідність постійної звітності, інструменти перевірки ефективності, про внутрішню дисципліну в компанії. Неймовірно цінний фахівець – це та креативна і творча людина, яка в рамках термінів і вимог надає якісні та ефективні ідеї та рішення. Якщо це про вас – ви майже ідеальний співробітник!

Компетентність

Читайте также:   Яким сайтам зможе довіритися покупець і як на це вплинути

Чому я написав “майже” в попередньому пункті? Розповідаю. Будь-який співробітник рекламного агентства, крім хорошої фантазії та вміння робити роботу в термін, повинен володіти і рядом інших якостей. Йдеться про вміння знайти вихід з критичної ситуації, чи то конфлікт на робочому місці або труднощі у проекті. Крім цього, маркетологу також треба спілкуватись і з клієнтами, із колегами з інших відділів, тобто бути комунікабельним. Звичайно, зараз я говорю про заїжджені робочі штампи щодо робітників, але саме вони і вирішують, чи зможете ви утриматися на плаву.

Цілеспрямованість

Вміння цілитися на результат і не виправдовуватися відмовками на зразок “ну я зробив, не знаю чому не працює” – дуже важлива якість. Рекламна індустрія це досить цікавий і навіть трохи веселий світ, але це все одно серйозний бізнес, який може приносити чималі гроші, тому тут важливо розуміти свої цілі і можливості. Звичайно, не всім підійде подібна діяльність, особливо тим хто не любить критики в свою адресу і не готовий йти до мети абсолютно різними шляхами.

Якщо ви націлені на результат і ясно усвідомлюєте, що шлях до успіху часто лежить через терни – сміливо випробовуйте свої сили в маркетингу!

Читайте також: ЯК СТВОРИТИ ІДЕАЛЬНИЙ ОБРАЗ КОМПАНІЇ ONLINE

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *