Топ-5 найефективніших порад з email-маркетингу

Я не втомлююся повторювати, що email-маркетинг живий, і переживе ще не один тренд сучасності, тому будь-який професійний маркетолог зобов’язаний розбиратися в його тонкощах і знати кращі прийоми. Сьогодні я саме про них і розповім.

База

Звичайно, поради діють тільки тоді, коли є кому вашу розсилку читати, тому в першу чергу подбайте про базу читачів! Почніть з уже існуючої бази клієнтів, далі використовуйте рекламу в соціальних мережах, банерах, на сайтах партнерів та інші способи залучення.

Персоналізація

Не раз я вже писав про те, що персоналізація як один з інструментів звертання до користувачів буде лише зміцнювати свої позиції в сфері маркетингу, і це в рівній мірі стосується і розсилок. Багато досліджень і практика показали, що на персоналізовані повідомлення люди відповідають набагато краще, такі листи частіше відкривають і дочитують до кінця. Також, грамотно розмістивши в листі персоналізований Call to action, можна збільшувати конверсію прямо з листів!

Як почати персоналізувати розсилки, якщо раніше цим не займалися? Зберіть більше особистої інформації про користувачів, в цьому можуть допомогти навіть короткі опитування; персоналізуйте не тільки саме звертання, а й час відправлення, і стиль письма, враховуйте девайс – звідки, швидше за все, будуть читати повідомлення. Чим краще ви попрацюєте над персоналізацією листів, тим кращим буде результат!

Зміст

Контент – це “двигун” вашого листа, без якісного і звабливого контенту ваші листи вже після другої розсилки просто відправлять в спам. Пам’ятайте, найголовніше, що може зачепити читачів – це користь. Ви пропонуєте корисний контент? Він може допомогти їм вирішити якесь питання, завдання, проблему? Якщо ні, терміново виправляйте це. Якщо ваша компанія може робити розсилку, то вам точно є що запропонувати читачам. Попрацюйте над цим, і раджу не економити на копірайтерах та дизайнерах!

Доставка

Відсоток листів , що досягли читачів, повинен бути вище відсотка відмов (відправок у спам і відписок), домогтися цього можна декількома способами. Найкраще, звичайно, мати свою базу лояльних клієнтів, але також можуть допомогти наступні дії:

  • введіть підтвердження підписки – потрібно підтверджувати через електронну пошту, перейшовши активним посиланням;
  • використовуйте reCaptcha на етапі реєстрації;
  • введіть практику привітальних листів – кожен новий користувач отримує привітальний лист протягом півгодини (або близько того) після підписки. Його зміст – вже окрема тема, в ньому можуть міститися і ознайомчі матеріали, і збірник кращих статей за місяць, і просто цікаве привітання з call to action.

До речі, про CTA

Відмінний спосіб трохи пожвавити підписку і збільшити конверсію – організовувати конкурси, акції та розіграші. Тільки якщо обіцяєте приз, обов’язково виконуйте, інакше залишите не тільки погане враження, але і втратите потенційних клієнтів!

Звичайно ж, залучити достатньо клієнтів тільки за допомогою email-розсилки складно, тому я завжди раджу використовувати комплексний підхід. Вся ваша маркетингова стратегія повинна охоплювати якомога більше джерел – використовуйте месенджери, смс, соціальні мережі, контекстну рекламу, відео. Заманювати різних клієнтів з різних майданчиків – так ви отримаєте максимальний результат!

Читайте також: ЯК І НАВІЩО МИРИТИ ВІДДІЛИ МАРКЕТИНГУ І ПРОДАЖІВ

Читайте также:   9 рад на 2019 щоб досягти успіху в бізнесі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.