Які технології майбутнього стануть реальністю в цьому році

Щороку нас з усіх боків буквально бомбардують заявами про технологічні прориви і черговий виток розвитку науки. Але літаючих машин на вулицях все ще немає, і багатьом з нас доводиться розплачуватися звичайними, паперовими грошима в більшості місць. Так чого ж насправді можна очікувати від найближчого майбутнього в плані нових технологій? Розповідаю в сьогоднішній статті.

Голосові помічники

У попередніх статтях я вже писав про динамічний тренд голосового управління і пошуку, і повторю це тут. Такі гіганти ринку як Google та Amazon вже пропонують своїм клієнтам повноцінних голосових помічників, яких можна інтегрувати практично в будь-яку частину життя. Ви можете перебувати на кухні, у вітальні і навіть в душі, і при цьому спілкуватися з Google Home або Alexa, давати їм завдання і ставити запитання. Це майбутнє вже реальність, і цілком доступна.

У 2019 ця галузь буде стрімко розвиватися, все більше і більше компаній будуть пропонувати свої варіанти виконання даної технології.

Згідно з даними статистики, вже до 2020 року половина всіх пошукових запитів в інтернеті будуть голосовими. Так що будьте готові отримати колонку з голосовим помічником в подарунок.

Безпека

Безпека в мережі сьогодні є “слабким місцем” майже всіх гаджетів. Кожен день відбуваються сотні і тисячі атак на особисті дані користувачів по всьому світу, тому розвитку технологій захисту й безпеки буде приділятися особлива увага. Найбільші компанії вкладають неймовірні суми і зусилля для забезпечення максимального рівня безпеки клієнтів, так що дана галузь буде розвиватися стрімкіше, ніж звичайно.

Також хочу нагадати про європейський законі про захист даних GDPR, згідно з яким будь-яку компанію, що працює з громадянами ЄС, можуть оштрафувати на пристойну суму в разі порушення хоча б одного пункту договору. Ніхто не хоче платити за помилки, тому їх будуть намагатися уникати за будь-яку ціну.

Одним з каналів підвищеної небезпеки можна назвати Wi-Fi роутери, але і про них вже подбали. На минулій виставці CES 2019 лауреатом став інноваційний маршрутизатор від Eero, чия технологія захищає все підключення, які через нього проходять. І він не єдиний у своєму роді!

Так що сподіваємося на більш безпечний рік!

5G

Про цю технологію говорять уже кілька років поспіль, але ось реалізації поки все ще немає. У чому складність?

Для того щоб звичайним пристроям – нашим смартфонам і ноутбукам – підтримувати цю мережу, необхідні значні поліпшення. Сьогоднішні телефони просто не витримають навантаження!

Як відомо, мережа нового покоління обіцяє майже назавжди позбутися проблем з повільним інтернетом і завантаженням даних. В епоху 5G ми зможемо завантажувати цілі фільми за лічені секунди, використовувати і передавати масиви інформації без втрати швидкості і якості, не кажучи вже про звичайний зв’язок. Тому нашим технологіям варто ще трохи підрости.

Як повідомляється, Samsung планує випустити свій перший 5G гаджет лише в цьому році (коли точно – поки невідомо), а Apple – не раніше 2020 года! До того ж, перший час 5G буде доступний лише в окремих регіонах світу: в деяких містах США, Німеччини, Швейцарії, Великобританії. В Азії він буде доступний в Китаї та Південній Кореї. Решта світу зможе насолоджуватися прогресом лише через час.

AR і VR

Гаряча тема для обговорення в будь-яких технологічних і медіа колах. Всі стверджують, що за даними технологіями стоїть майбутнє, але в чому саме це полягає?

Доповнену і віртуальну реальність сьогодні швидше знають як атрибут комп’ютерних ігор, ніж серйозну технологію. Але з кожним кроком її розвитку вона буде заповнювати собою весь ринок електроніки і онлайну, її стануть використовувати в ЗМІ і в сфері розваги, в безпілотних автомобілях і управлінні, в сфері навчання, в будинках і офісах по всьому світу. Той факт, що цього все ще не сталося, пояснюється лише її високою вартістю і маленьким вибором. Але з часом все більше компаній почнуть розробку своїх гаджетів і технологій з застосуванням AR і VR, і потроху вони стануть доступні більшій кількості звичайних користувачів.

Читайте також: ЯК СКЛАСТИ ТЗ ДИЗАЙНЕРУ

Читайте также:   5 принципів успішної командної роботи

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.