Як створити ідеальний образ компанії online

Як створити ідеальний образ компанії online

Напевно, у кожного з нас були такі моменти знайомства з новою компанією, коли ми інтуїтивно відразу ж довіряли їй. Загальний образ, будь-яка деталь налаштовує на те, щоб ми могли сміливо вести свої справи з даною компанією і не шкодували про це. А буває і навпаки, ви з перших секунд впевнені, що ні за що не хочете мати ніяких справ з представниками певної фірми. Чому так? Всьому виною образ компанії, те саме перше враження, яке запам’ятовується найсильніше. І сьогодні я розповім вам, як максимально підвищити довіру потенційних клієнтів до вас, і як зробити так, щоб ви були лідером своєї ніші.

Про переваги не кричать, а демонструють їх

Замість того, щоб на кожному розі заявляти про те, що ви безсумнівні лідери свого напрямку, продаєте кращий товар і продаєте найбільше позицій, краще запишіть ознайомлювальний кейс для потенційних клієнтів. Замість гучних заяв, чесно розкажіть про свої переваги і сильні сторони. Наприклад, ви пропонуєте певну рідкісну послугу, якої немає у ваших конкурентів – відмінний початок! Або, якщо ви все ж є безсумнівним лідером, немає сенсу акцентувати на цьому увагу. Замість цього, краще запустіть цікавий і корисний блог з вашої тематики, пишіть статті самі і залучайте клієнтів тим, що ви впевнені в собі фахівці.

Заявляйте про істотні речі

Читайте также:   Ваша ідеальна прес-конференція. Як проведення впливає на результат

Потенційний клієнт, коли розглядає вас або вашу компанію в якості партнера, обов’язково буде цікавитися вашими минулими досягненнями. При цьому їм не особливо важливо, як саме і що ви робили, швидше за їх цікавить гарантія того, що необхідну послугу вони отримають вчасно і відмінної якості. Це так званий “етап знайомства”, коли найкращим рішенням буде надати коротку і вичерпну інформацію про ваші найкращі роботи в декількох кейсах. Клієнт сам прочитає всю необхідну інформацію і прийме рішення.

Пишіть про ваш продукт (послугу), а не про себе (компанію)

Клієнтам не цікава компанія або її представники самі по собі. Вони шукають рішення своїх питань, а значить – продукт. Розкажіть про те, що саме ви можете їм запропонувати, і чому вони повинні звернутися саме до вас. Відмінний приклад – веб-сайт компанії Apple. Ви майже не знайдете там інформації про саму компанію, але на будь-якій сторінці є вичерпна інформація про їх продукти. Саме це дає зрозуміти, що ви дійсно дбаєте про клієнтів і їх потреби понад усе, а не просто намагаєтеся продати побільше і подорожче.

Не забувайте про візуал

Читайте также:   Спорт, який сильніший за вірус: як спортивна індустрія переходить на онлайн-формати

Гарний текст на вашому сайті – лише половина справи. Сьогодні більшу частину інформації сприймають візуально, тобто через зображення. Для того щоб домогтися поваги і довіри, кожне зображення на вашому сайті має бути якісним, інформативним і незабутнім. Слова варто підкріплювати фотографіями, адже візуалізувати “найстильніший дизайн смартфона в світі” окремим людям може бути досить складно.

Покажіть себе клієнту

Зараз я говорю про те, що дивлячись на “бездушний” сайт вашої компанії, клієнт не може до кінця вам довіряти. Чому? Він не бачить людей! Створіть на сайті окрему рубрику “співробітники” і розмістіть там коротку інформацію про кожного – ім’я, посаду, кілька слів про себе. Деякі компанії, наприклад, додають туди графу “Що я хочу зробити до пенсії” – гумор це відмінний каталізатор довіри! Головне тут не перестаратися. Ще однією відмінною ідеєю буде зняти коротке відео-привітання від імені глави компанії. Нехай слова будуть банальними, але коли ви показуєте своє обличчя і кажете про те, що готові йти на діалог з усіма, ви автоматично більше подобаєтеся людям.

Виділяйтесь серед прямих конкурентів

Читайте также:   Топ 3 стратегії для просування в Instagram, якщо у вас не "фото-товар"

Залежно від напрямку вашої діяльності, рівень конкуренції може варіюватися. Але сьогодні майже неможлива ситуація, щоб у вас не було суперників. Ваше завдання – виділити себе серед них, звернути увагу клієнта саме на вас, щоб між двох схожих послуг він вибрав саме вашу. Як це зробити? Захопити увагу.

Наприклад, якщо ваші конкуренти спілкуються з клієнтами сухо і чисто професійно, додайте трохи гумору і неформальності. Якщо всі фото, які можна розмістити на сайті – нудні і однотипні, додайте креативу і фарб, оформіть блог і додайте фото з корпоративу. Задійте дизайнера. Ваша мета – зробити так, щоб коли клієнт вибирав поміж вами і ще кількома компаніями, він затримав увагу саме на вас.

Основна думка – будьте чимось краще конкурентів. Вдосконалюйте ваш сайт, запустіть нові “фішки” зв’язку онлайн – чат-боти і розсилки в месенджерах, ведіть інформативний блог, будьте “живими” людьми, котрі як і всі просто працюють і живуть своїм життям. Адже люди довіряють людям, а не порожніми сторінками і гучним словам. І пам’ятайте, найголовніша перевага – це якість! Працюйте над цим в першу чергу. Успіхів!

Читайте також: DEPOSITPHOTOS НАЗВАЛИ ГОЛОВНІ ТРЕНДИ 2019

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *