Топ 3 стратегії для просування в Instagram, якщо у вас не “фото-товар”

Інстаграм – потужна і продуктивна платформа для реалізації бізнесу і продажів, але як бути тим бізнесам, у яких “нефотогенічний” товар? Як можна в Інстаграм продавати банківські послуги? Або транспортування? Адже Інстаграм це візуальна платформа, де саме фото і відео грають головну роль, і не так просто тут вижити на одних лише текстах і рекламних показах. Сьогодні розповім, на що варто робити ставку в подібних ситуаціях.

Емоції

Якщо розкласти все по поличках і докопатися до істини, вийде що всі люди йдуть до соціальних мереж за емоціями. Тому саме їх варто максимально використовувати при просуванні “не товарних” товарів. Наприклад, аккаунт Mastercard: вони не рекламують свої кредитні картки та інші послуги в кожному пості, вони волають до почуттів аудиторії, намагаючись побудувати позитивну емоційну асоціацію та створити привабливий образ в очах клієнтів.

І це працює, в їх акаунті швидше можна побачити клуб за інтересами, ніж корпоративну сторінку.

Корпоративний образ

Один з варіантів як створити впізнаваний позитивний образ компанії – придумати корпоративного персонажа, який буде обличчям бренду в соціальних мережах. Даний прийом дозволяє домогтися єдиної стилістики сторінки, при цьому не дотримуючись, власне, одного стилю. Один лише образ зможе об’єднати всі публікації і створити асоціативний зв’язок у клієнтів. Приклад: аккаунт компанії MailChimp, де образ мавпочки задає тон всій сторінці.

Потрібно не забувати, що соціальні мережі, нехай і сторінки корпоративних компаній, не повинні бути сухими і нудними, адже більшість людей бачать в Інстаграмі місце відпочинку, в ваших же інтересах буде підтримати їх в цьому вкрай приємному стані. Можна надихати людей контентом, який пов’язаний з вами не безпосередньо, а лише тематично – знову ж таки, в Інстаграмі все залежить від візуальної складової!

Особистий бренд

Ілон Маск, Річард Бренсон, Білл Гейтс – імена цих людей давно працюють на них, і саме в цьому полягає їх “сила”. Компанії самі по собі все менше і менше хвилюють споживачів, сьогодні люди більше довіряють людям.

Чому реклама у блогерів стала такою популярною? Чому лідери думок мають у своєму розпорядженні більшу довіру аудиторії? Чому більшість людей вважають за краще повертатися за покупками до певних продавців, а не в певні магазини? В епоху цифрових технологій нас все більше тягне назад до людей, це елементарна психологія, і у кожного є шанс скористатися цією особливістю людини.

Створюючи особистий бренд, ви не тільки стаєте обличчям компанії, але і створюєте собі “подушку безпеки” для всіх своїх майбутніх починань. Створивши успішний особистий бренд, все за що б ви не взялися в майбутньому буде мати підтримку – ваше ім’я буде саме вас рекламувати. Тому я вважаю створення і розвиток особистого бренду одним з найголовніших методів просування як компаній, так і окремих особистостей в цьому році і в найближчому майбутньому.

Як бачите, соціальні мережі пропонують абсолютно всім користуватися їх перевагами, потрібно лише вміло підібрати стратегію і дотримуватися плану! Успіхів!

Читайте також: НАЙДОРОЖЧІ І НАЙБОЛЮЧІШІ ПОМИЛКИ У ТАРГЕТОВАНІЙ РЕКЛАМІ

Читайте также:   Ще раз про користь сегментації, або Чому, намагаючись охопити всіх, ви втрачаєте клієнтів

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.