Як провести омніканальну рекламну кампанію і не злякати клієнта

Багато маркетологів, просуваючи певні товари та послуги, часто стикаються з великою кількістю відмов від потенційних клієнтів. І дуже часто причиною цього є надто агресивна або ж набридлива рекламна кампанія. Уявіть, що вас три тижні поспіль переслідує один і той же рекламний банер, до того ж досить набридливий. І та ж сама реклама дублюється в письмовій розсилці. Швидше за все, вона буде асоціюватися у вас не з товаром, а лише з тими негативними почуттями, які викликає. Так клієнти просто дратуються на рекламу і усвідомлено уникають угоди. Сьогодні розповім, як використовувати омніканальну рекламу для залучення покупців і як їх при цьому не “втомити”.

Омніканальність – використання відразу декількох каналів для просування, тобто робота в сукупності SMM, email-маркетингу, смс-розсилок, банерів та іншого. Їх мета – працювати командою, єдиним цілим, а не просто копіювати одну і ту ж інформацію в декількох джерелах. Це найважливіша деталь описуваного способу просування, і важливо не сплутати його з багатоканальністю.

В даному випадку йдеться про використання каскадного методу інформування: спершу треба заявити про себе (товар). Для цього завдання відмінно підійде яскравий, але не дратівливий банер в мережі. Він приверне увагу, і у клієнтів в голові вже буде присутній образ товару, що продається, він буде знати, що ви існуєте і що саме пропонуєте. Конверсії від таких банерів буде небагато, так як їх мета не продати, а познайомити.

Наступний крок – трохи докладніше розкрити переваги товару/послуги та створити потребу. Наприклад, якщо ви продаєте інструменти, можна створити інформативну email-розсилку про те, як їх краще використовувати і максимально розкрити потенціал. Тут можна не намагатися вмістити все в один абзац, а трохи розслабитися і розгорнуто і цікаво розповісти історію. Доповнити слова якісними зображеннями і в кінці додати спробу продажу – наприклад, посилання на інтернет-магазин. Багато людей, прочитавши інформативну статтю, дійсно захочуть зробити покупку – адже всі переваги крутяться у них в голові!

Таким чином, людина вже буде набагато більше зацікавлена у товарі, а підкріпити цей інтерес можна індивідуальную пропозицією – “знижкою 15% при першій покупці”. Тут можна використовувати смс як досить персональний рекламний канал. Головне – не спамити клієнтів!

Важливим принципом омніканальної реклами повинна бути послідовність – потрібно добре попрацювати заради гарного результату. Але в підсумку ви отримаєте набагато більше лояльних і зацікавлених клієнтів, ніж від звичайної багатоканальної реклами. Успіхів!

Читайте також: ТОП 3 СТРАТЕГІЇ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ В INSTAGRAM, ЯКЩО У ВАС НЕ «ФОТО-ТОВАР»

Читайте также:   Depositphotos назвали головні тренди 2019

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.