Експерт з продуктивності Google надає поради з тайм-менеджменту

Експерт з продуктивності Google надає поради з тайм-менеджменту

Лора Мартін – провідний експерт Google з продуктивності, вона допомагає співробітникам і вищому керівництву правильно планувати свій і чужий час і встигати зробити за день все! Вона написала коротку статтю на тему того, про які основні моменти варто пам’ятати при плануванні свого робочого часу.

“Продуктивний день” – поняття розтяжне

Головне в даному випадку – це зовсім не виконання всіх поставлених робочих завдань за списком, а скоріше виконання безпосередньо того, що є пріоритетом саме для вас.

Якщо в планах було лежати і дивитися кіно весь день – то продуктивним він буде лише після перегляду всіх фільмів! А якщо ціллю було провести більше часу з дітьми – ви виконаєте план, тільки коли ваша сім’я насолодиться спільним часом!

Відволікатися корисно

Люди, які навіть під час обідньої перерви перевіряють пошту і відповідають на повідомлення, не залишають своєму мозку сил і простору для вирішення більш важливих завдань. Психологи стверджують, що дійсно відволікатися від буденних проблем, думок про роботу і незакінчених проектів йде на користь! Адже мозок встигає перемикатися з шаблонного “робочого” мислення і з’являється можливість “мислити поза рамками”. І саме в такі моменти до людей зазвичай приходять кращі ідеї, запевняє Мартін.

Спершу завдання, потім зустрічі

Лора затятий прихильник думки про те, що кожна людина має свій хронотип і найбільш ефективна в певні години дня. Наприклад, сама вона каже що найкраще їй вдається працювати приблизно о сьомій годині вечора. Багато її співробітників згодні, що найкраще їм працюється ввечері, але через велику кількість ділових зустрічей вдень, працювати просто неможливо. Саме це і є помилкою, адже спершу необхідно робити важливі, пріоритетні завдання, а потім зустрічатись з людьми з ділових питань. Швидше за все, вони й самі будуть не проти зустрітися під вечір, а не з ранку.

Дотримуйтесь балансу

Якщо ви весь день розмовляєте з людьми, допомагаєте їм розв’язувати питання, чи навіть просто продаєте щось, обов’язково відпочиньте після робочого дня і ні з ким не розмовляйте, хоча б недовго. Якщо ви будете втомлюватись на роботі, а потім ще робити те саме вдома або з друзями, ви просто не будете встигати відпочивати вночі і з кожним днем ​​вам буде все складніше виконувати обов’язки. Так що ніякої роботи після роботи! Саме такий, здавалося б, егоїстичний підхід і дозволив їй уникнути професійного вигорання.

Сповіщення

Лора Мартін запевняє, що така проста дія як настройка роботи необхідних додатків під індивідуальні потреби зберігає тонну часу і нервів, а в підсумку допомагає працювати і не відволікатися на порожні повідомлення. Тому не полінуйтеся, приділіть цьому час один раз і забудьте про нагадування щоденних непотрібних вам знижок або про те, що вашій публікації поставили черговий лайк.

Читайте также:   Найдорожчі і найболючіші помилки у таргетованій рекламі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *