Depositphotos назвали головні тренди 2019

Depositphotos назвали головні тренди 2019

Всесвітній фотостік в черговий раз спрогнозував головні візуальні тренди нового року. Залучаючи до задачі багатьох дизайнерів, маркетологів і фахівців різних напрямків з усього світу, команда склала список очікуваних тенденцій 2019 року.

Персоналізація

Поклавши початок цієї тенденції в 2018, в новому році маркетологи будуть лише розвивати її. Сьогоднішній користувач Інтернету стає “нечутливим” до звичайної реклами, тим більше неактуальною для нього. Тому компанії будуть використовувати більш персоналізовані канали спілкування з аудиторій, щоб отримати необхідний відгук. Добре це чи погано, вирішувати кожному самостійно, проте з упевненістю можна сказати одне – люди почнуть бачити те, в чому зацікавлені найбільше, тому роздратованість від вічно спливаючих банерів і відео знизиться.

Провокації

Читайте также:   5 фраз, за ​​якими відразу видно неадекватного замовника

Тренд “креативної провокації” активно набирає обертів протягом вже досить тривалого часу. Звичних нам методів реклами юзерам вже недостатньо, тому все частіше доводиться використовувати абсолютно нестандартні прийоми в фотографії і дизайні. Дати оку зачепитися за якусь нову, незнайому і незвичну картинку – ось завдання більшості дизайнерів в 2019 році.

Ностальгія

Безумовно, цей прийом не можна назвати новим, однак, грамотно використаний, він вже приносить впізнаваність і доходи компаніям. Наприклад, adidas у своїй новій колекції використали стиль 90-х. Стратегія спрацювала – молоді люди, які виросли в зазначені роки, дійсно показали активну зацікавленість лінійкою.

Зв’язок з історією

Тенденцію можна простежити на багато років назад, але в 2019 вона лише зміцнить свої позиції. Філософствування в будь-якому прояві – чи то фотографія, дизайн, відео, навіть тексти – все буде в тренді. Безсумнівно, це вплине і на рекламу, особливо історичні цитати.

Глобальна естетика

Читайте также:   Як уникнути 5 основних помилок при проведенні робочих нарад

Багато хто, напевно, вже помітив, що більшість нових кав’ярень один в один схожі одна на одну. Це продиктовано так званим ефектом першої глобальної естетики. “Інстаграмний” дизайн, який також можна назвати розкішним мінімалізмом, просочився далеко за межі соцмережі і вже міцно завоював місце серед популярних дизайнів інтер’єрів. У найближчому майбутньому все більше громадських місць приєднаються до даного стилю. Зробити ідеальне Селфі для Інстаграм можна буде практично на кожному розі!

Інтерактив

ся вже не просто про додавання анімаційних деталей до інтерфейсу сайту або програми, а про набагато більш глибокий вплив. Багаторівневі інтерактивні елементи з’являються на всіх етапах взаємодії з користувачем. Беручи безпосередню участь в певному процесі, людина відчуває себе більш залученою до всієї дії, і краще йде на контакт.

Мінімалізм

Читайте также:   Скандальні і суперечливі прогнози в світі бізнесу на 2019 рік

Зміцнює свої позиції в візуальному інтернет-просторі і філософський мінімалізм. Не тільки сайти і фото підтягнуться під тренд, але і додатки, і загальнодоступні сторінки, і дизайн продуктів.

Екологічна усвідомленість

Один з найбільш корисних трендів наступного року, що закликає відповідальніше ставитися до навколишнього середовища і природи. Пов’язані з цією темою візуальні елементи також зазнають зміни, намагаючись привертати загальну увагу до глобальної проблеми.

Читайте також: 5 ПРИНЦИПІВ УСПІШНОЇ КОМАНДНОЇ РОБОТИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *