9 рад на 2019 щоб досягти успіху в бізнесі

9 рад на 2019 щоб досягти успіху в бізнесі

Кожен новий рік відкриває перед нами нові можливості та перспективи. Якщо ви хочете відкрити свій бізнес – не чекайте дива, працюйте! Якщо ви хочете прориву в існуючій роботі – ще більше працюйте! Я сам для себе виробив кілька безвідмовних правил, які приносять успіх і допомагають досягти мети. Сьогодні я вирішив поділитися ними з вами! Надихайтеся і скоряйте!

Не думайте про програш наперед

Не можна планувати те, що вам не пощастить або у вас будуть “реалістичні” труднощі. Якщо весь час думати про погане, про невдачі, то вони відбудуться. Налаштовуватися потрібно тільки на найкращий результат, думати про нього, прагнути – і результат гарантовано!

Не бійтеся мріяти масштабніше

Багато хто, відповідаючи на питання про те, чого вони хочуть від 2019 року, відповідають “Щоб все заплановане сталося і я отримав прибуток”. Зауважте, все досить скромно і “обережно” – немає сміливості думки! Саме це відрізняє великих і успішних бізнесменів від інших. Повірте, Річард Бренсон і Білл Гейтс ставлять собі абсолютно нереальні цілі! І отримують максимум можливого.

Поступіться власним принципам

Читайте также:   Як створити ідеальний образ компанії online

Йдеться лише про тих з них, які не приносять вам особливої ​​користі, і одночасно стримують розвиток. Якщо ви намагаєтеся змінити щось у своєму житті, але якісь внутрішні протиріччя вам заважають, виходу з цього лише два: або перебороти себе, або обійти принципи. Але ні в якому разі не зупиняйтеся, а продовжуйте рухатися вперед.

Поставте чіткий термін

Якщо у вас є складне завдання, і у вас немає довгих місяців і років для його виконання, є один сильний спосіб змусити його реалізуватися. Примусьте себе зосередитися виключно на ньому! Без тривалої відпустки, довгих зустрічей з друзями і романтики. Це своєрідний “призов”, під час якого у вас майже немає можливості займатися іншими справами. Так ви зможете всі сили витрачати тільки на дійсно важливі речі, і спробуєте зробити це якомога швидше, щоб знову знайти свободу.

Грайте в шахи

Знову згадаю бізнесмена Річарда Бренсона – він дуже любить грати в шахи під час важливих переговорів. Він пояснює це тим, що шахи дуже добре розвивають мозок, одночасно змушуючи планувати, продумувати стратегію, ризики, думати на кілька кроків вперед. Та й в принципі, навіть якщо з партнерами вам не так пощастило, грайте в шахи хоча б вдома або з друзями – ваше мислення почне змінюватися на краще.

Зробіть Челлендж

Читайте также:   Яким сайтам зможе довіритися покупець і як на це вплинути

Прийняти виклик від себе самого – досить потужний інструмент досягнення цілей. Популярні нині 30-денні челленджі дозволяють швидко внести зміни в своє життя. Наприклад, мета – 3 книги за 30 днів, фітнес кожен день протягом місяця, ніякого цукру на 30 днів. Ви можете знайти ідеї таких Челленджів в інтернеті, а можете придумати свій – адже саме вам найкраще відомо, які зміни вам потрібні зараз.

Записуйте щодня хоча б 5 нових ідей

Насправді, ви навіть не помічаєте, скільки всього встигаєте придумати за день. Але відсутність звички записувати навіть найменші ідеї дозволяють їм тікати з вашого розуму і вони залишають вашу голову, ніби їх і не було. Але коли ви почнете всіх їх помічати і записувати, ваш творчий потенціал відразу виросте, і ви почнете помічати, на що здатні.

Висипайтеся

Читайте также:   5 способів зробити ранок максимально продуктивним

Сотні досліджень постійно підтверджують одну просту істину: людина, яка якісно висипається протягом ночі, показує кращу продуктивність протягом дня. Адже коли ви лягаєте спати хоча б на годину пізніше, це зовсім не означає що ви працюєте на годину більше. Це лише забирає у вас сили і продуктивність, в той час як ваш мозок не встигає повноцінно відпочити. Якщо зробити недостатньо тривалий сон звичкою, то проблеми зі здоров’ям, як психічним, так і фізичним, не змусять довго себе чекати.

Відволікайтеся з користю

Навіть прокрастинація здатна допомогати вам у ваших справах, якщо все заздалегідь спланувати. Виберіть собі кілька цікавих справ, які зазвичай не втискаються у ваш робочий розклад. І намагайтеся займатися саме ними, коли хочеться відволіктися від основної зайнятості. Так ви вб’єте двох зайців відразу – і зможете перемкнути увагу на нову задачу, розслабляючи мозок, і вирішите ще одне питання.

Читайте також: ЯК ПОТРАПИТИ НА РОБОТУ В РЕКЛАМНУ КОМПАНІЮ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.