Як зробити так, щоб ваші рекламні відеоролики дивилися до кінця

Чому для утримання уваги глядачів потрібен креатив і як змусити аудиторію дивитись ваші ролики? Є кілька основних пунктів, на які варто звертати увагу при створенні вашої відео реклами – і тоді ваші показники покращаться.

Сама ідея – важлива

Суть реклами, її креативність та ідея можуть повернути витрати на неї до 80%. Тому навіть якщо ви використовуєте правильні формати, публіцуєте в правильний час і ідеально оформлюєте ваш контент, якщо він не цікавий, його ніщо не врятує. Кожен сам вирішує, чи буде він дивитися відео вже в перші 2-3 секунди ролика. Так що вони вирішальні для всієї рекламної кампанії! Людина повинна зацікавитися у вашій роботі, тільки тоді вона зверне свою увагу саме на ваше оголошення із сотень інших.

Матеріал повинен бути релевантним

Реклама стає в три рази привабливішою і більш захоплюючою, якщо зачіпає особисті інтереси людини. Наприклад, не просто бажання смачно поїсти, а особисте бажання поїсти смачне морозиво після робочого дня. Ролик повинен апелювати до людини так, щоб вона впізнавала в ньому себе. Таргет – це не просто модне слово в світі реклами. Це необхідний елемент будь-якої продуманої рекламної кампанії. Вашою цільовою аудиторією не можуть бути “жінки 18-40 років у великих містах”. Це занадто розмитий опис, і провести вузький таргетинг в таких умовах просто неможливо.

Для того щоб зайняти вашу аудиторію і зробити рекламу цікавою саме для вашої ЦА, вам слід відповісти на три питання: хто, де, і що.

Хто ж?

В даному випадку користуйтеся золотим правилом: краще створити декілька вузько таргетованих рекламних кампаній, чітко і вузько націлених, ніж одну загальну. Молода дівчина не знайде нічого для себе в рекламі, в якій у немолодого чоловіка болить живіт від переїдання, адже у неї зовсім інші “болі”. І навпаки. Якщо у людини буде відчуття, що звертаються саме до неї – вона купить.

Де ж?

Від того, де людина дивиться рекламу, на якому пристрої, і що навколо нього відбувається залежить дуже багато. Якщо людина сидить вдома, нікуди не поспішає і дивиться стрічку інстаграма на дивані, це одна ситуація. Якщо людина в аеропорту сідає на рейс і бачить рекламу на моніторі загального користування, це зовсім інша ситуація. Всі ці умови впливають на те, як і яку саме рекламу показувати, і до якої цільової аудиторії звертатися.

Що ж?

Перед початком роботи проаналізуйте свою аудиторію і ринок. Що шукають ваші потенційні покупці і клієнти? Коли і як вони роблять запит? Чи терміново їм це потрібно? Скільки вони готові заплатити? Ваше завдання – не просто продати якомога більше, а продати потрібні товари правильним клієнтам так, щоб вони залишилися задоволені і повернулися ще. Тільки така схема буде успішною в довгостроковій перспективі, а адже саме це і потрібно більшості бізнесів. Наведу наочний приклад. Жінка 25-54 років за останні 7 днів шукала певні речі по певних запитах. За допомогою Google Trends можна відстежити, які запити користуються популярністю в яких регіонах. Так ось, в рекламі жінка в ідеалі повинна побачити саме той продукт, який вона сама шукала. Тоді рейтинг реклами підвищиться, інтерес буде високим, а продажі йтимуть вгору. Це і є детальний таргетинг.

Чудовий приклад сучасної таргетованої (а також гейміфікованої) реклами – остання кампанія італійського бренду Yoox. До кампанії про бренд не знали за межами країни і аудиторії. Після запуску, про компанію почули в США, Японії, по всій Європі, і все завдяки ідеальному поєднанню креативу і таргета. Прикріплюю відео-історію даної рекламної кампанії.

Успіхів!

Читайте также:   Топ 3 стратегії для просування в Instagram, якщо у вас не "фото-товар"

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *