Скандальні і суперечливі прогнози в світі бізнесу на 2019 рік

Скандальні і суперечливі прогнози в світі бізнесу на 2019 рік

Щороку міжнародний банк Saxo публікує добірку неймовірних, скандальних і дивовижних прогнозів на найближчий рік. І все ж, вони не позбавлені реальності. В цьому році до списку потрапили понад 10 різних малоймовірних сценаріїв, які все ж мають шанс на життя. Вся ця добірка носить скоріше гумористичний характер, ніж застережливий, але в неї включають тільки те, що дійсно може статися, нехай і з малою часткою ймовірності.

Apple поглине компанію Tesla?

На першому місці одне з найбільш суперечливих, але від того найбільш “гарячих” питань. Як же відбуватимуться відносини між знаменитими компаніями?

Уже не раз ходили чутки, а пізніше і підтверджені факти про те, що в Apple планують зайнятися електромобілями. І з огляду на те, що останнім часом компанії важко забезпечувати себе необхідним рівнем прибутку, керівництво може міркувати про злиття двох гігантів. Так Tesla зможе використовувати фінансові запаси Apple, а разом у компаній є шанс стати домінантами на ринку електромобілів.

Магнітна буря вартістю більше $ 2 трлн.

Читайте также:   Ваша ідеальна прес-конференція. Як проведення впливає на результат

25-й цикл сонячної активності принесе масу незручностей і збитків жителям всієї Землі. Після потужного викиду потоку електронів з Сонця, електромагнітне поле Землі буде частково порушено. Звичайні канали зв’язку не будуть працювати, а загальний економічний збиток складе близько $ 2 трлн.

Відмова від ВВП

У новому році банки і валютні ринки переглянуть оцінку економічного розвитку країни. ВВП втратить статус основного показника економіки, так як більше не є актуальним. Він не враховує продуктивність праці, забруднення навколишнього середовища від виробництв. І це не кажучи вже про дешеві і доступні технології. Швидше за все, спеціалісти введуть новий показник.

Високі податки на екологічно небезпечні викиди

Чим більше і “брудніше” виробництво, тим більше податків доведеться заплатити. Сильно постраждає сфера транспортних послуг в зв’язку з великими викидами СО2, тому що новий податок можуть закріпити на рівні $ 50 за тонну СО2. Звідки брати гроші на ці податки? Підвищення цін на послуги – все буде йти з кишень звичайних споживачів. Тому ціни на будь-які транспортні послуги підвищаться. Про довгі перельоти середньостатистичним громадянам можна буде забути.

Німеччина зазнає збитків через електрокари

Читайте также:   5 фраз, за ​​якими відразу видно неадекватного замовника

Німецький автопром тільки переходить на часткове виробництво електромобілів, і 2019 рік для них навряд чи можна буде назвати вдалим і прибутковим. А так як близько 14% ВВП припадає якраз на авторинок, негативні зміни в цій області не змусять себе чекати.

Читайте також: MUST-HAVE КОЛЬОРИ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ В 2019

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.