5 способів зробити ранок максимально продуктивним

Кожен знає, що саме вранці ми налаштовуємося на весь день і вирішуємо важливі справи. Якщо залишити їх на потім, є ризик знову відкласти їх на наступний день. І так з будь-яким питанням, але з цього порочного кола є вихід – зробити свій ранок максимально продуктивним і якісним, тоді і весь інший день “підтягнеться”. Сьогодні розповім вам, як це зробити.

Заздалегідь сплануйте свої справи і складіть розклад

Напередодні ввечері виділіть буквально кілька хвилин на планування свого ідеального ранку. Запишіть туди першочергові справи, які не терплять зволікання, і додайте туди пару-трійку легких і трохи менш значущих справ, наприклад, заїхати в хімчистку. Виконання завдань за планом принесе сил і у вас з’явиться мотивація і далі продовжувати в такому ж дусі перемог. Завжди починайте свій день із важливих і здійсненних завдань!

Найважливіше – першим

Повторюся, вкрай важливо робити всі  найтерміновіші справи в першу чергу. Не відкладайте їх на другу половину дня, мотивуючи це тим, що “вранці сил не буде, краще підготуюся морально і потім зроблю” – це програшна тактика, яка лише забирає час. По-перше, виконуючи ті завдання, які вимагають максимальної концентрації з самого ранку, ви будете сповнені сил потім, і зможете краще зосередитися, а по-друге, швидко впораєтеся і решту часу будете спокійні, що найважливіше і найскладніше вже позаду.

З самого ранку – ніяких телефонів

Раджу почекати з перевіркою пошти і соцмереж відразу після пробудження. Краще приділіть трохи часу тому, щоб ваш день почався правильно – чашка кави або чаю, здоровий сніданок, спорт, якщо ви їм займаєтеся, та й просто спілкування з родиною. Так день буде здаватись довшим, і морально ви будете більш підготовлені працювати.

Перенесіть ділові зустрічі і дзвінки на другу половину дня

Після обіду вам буде набагато легше і навіть приємніше переключитися від основної діяльності і обговорити інші теми з людьми. Таким чином ви виділите найбільш продуктивний час – перші кілька робочих годин – на вирішення важливих завдань, а друга половина дня буде зайнята переговорами і нарадами.

Намагайтеся виконувати складні завдання поступово

Залишайтеся реалістами, великий проект за один ранок не закрити в будь-якому випадку. Допоможе, знову-таки, планування часу і розподіл роботи. Заздалегідь продумайте, на які частини можна поділити робочий процес і рівномірно розподіліть їх по тижню.

В кінці хотілося б додати, що головне тут – знати ваші найбільш продуктивні години. Більшість людей найефективніші вранці, але якщо ви схильні вирішувати завдання під ніч, підлаштовуйте графік під себе, хоча принцип залишається тим же: спершу все важливе, потім те, що залишилося. Успіхів!

Читайте також: ЯК УНИКНУТИ 5 ОСНОВНИХ ПОМИЛОК ПРИ ПРОВЕДЕННІ РОБОЧИХ НАРАД

Читайте также:   Найдорожчі і найболючіші помилки у таргетованій рекламі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.