Коли і навіщо варто наймати smm-менеджера

4 ознаки того, що вам потрібні послуги smm-фахівця

4 причини найняти smm-менеджера

Дуже багато підприємців все ще ні разу не мали ділових відносин з smm-фахівцями. І хоча сьогодні дана спеціальність користується високим попитом і приносить відчутну користь (і дохід), “сммщики” все ще не сприймаються як обов’язкові фахівці. Сьогоднішній блог я вирішив присвятити тому, чим же займається СММ-менеджер, чому до нього варто звертатися і чого варто очікувати від його роботи. І особливо, з чим саме може і буде працювати СММ-фахівець, щоб був результат.

Корисний і якісний продукт

Те, чим ви займаєтеся, – це головний фактор в тому, чи будуть у вас продажі. Якщо ваш товар або послуги потрібні людям, то привести покупців не так вже й складно. Головне тут – баланс між двома цими факторами. Адже якщо ваш товар нікому не потрібен і користі не приносить, то як би якісно він не був зроблений, толку не буде. І навпаки – неякісний продукт не зможе залишатися затребуваним, навіть якщо він потрібен людям. Вони швидше знайдуть йому альтернативу, яка буде відповідати вимогам, ніж миритися з вашими недоліками. У нашому столітті конкуренція відчутна практично в будь-якій області, а значить у покупців завжди є вибір.

В даному випадку робота СММ-менеджера зводиться лише до залучення лідів.

ЦА

Цільова аудиторія це також важливий фактор в сфері продажів і просування. Адже від цього залежить, наскільки легко буде проходити кампанія, скільки коштів потрібно вкладати в рекламу, які результати можна очікувати на виході. І навіть майданчики для реклами залежать безпосередньо від цільової аудиторії. Якщо ви не в курсі, що це таке, або ж ваші рекламні кампанії не приносять результатів, то грамотний СММ-фахівець допоможе в цьому розібратися.

Унікальна торгова пропозиція

По суті це те, чим ви відрізняєтеся від конкурентів. Чому клієнти повинні замовляти у вас? Це може бути гнучка система знижок, програми лояльності, якість, швидкість обслуговування або багато інших чинників. Найголовніше – точно знати, чим ви можете бути вигідніше конкурентів, і працювати з цим!

Робочі процеси

Якщо у вашій компанії не налагоджена робота приймання та обробки заявок, клієнтський сервіс, постачання і багато іншого – робота СММ-менеджера буде зведена нанівець. Адже навіть якщо він приведе вам теплі Ліди, а ваші менеджери елементарно не передзвонять в обіцяні терміни, то цього клієнта ви втратите. Тому спершу переконайтеся, що ви в змозі приймати той самий потік клієнтів, до якого прагнете.

Чого СММ-менеджер не повинен робити

Всі ми розуміємо, що багатозадачність – це мрія будь-якого керівника, але це в будь-якому випадку розсіює увагу людини і погіршує якість її роботи над кожною окремою справою. Тобто СММ-менеджер не повинен бути у вас повноцінним копірайтером, це складно. Не можна очікувати, що він буде писати і публікувати на сайт статті і одночасно вести всі ваші профілі в соціальних мережах і відповідати на коментарі. Так, писати невеликі пости для Інстаграма входить в його обов’язки, але не плутайте пару абзаців простого тексту у вільному стилі з розлогою статтею в професійний блог. Також ваш менеджер не повинен заміняти повноцінного фотографа, оператора. монтажера, дизайнера, редактора, таргетолога, аналітика, проджект менеджера і продавця. Інакше йому доведеться платити відразу за всіх, а якості роботи не дочекаєтеся. Так, сммщик повинен вміти все це робити, але не на постійній основі і не на тому рівні, на якому цими справами зможуть займатися справжні вузькі фахівці. Як говориться, кожен повинен займатися своєю справою.

У підсумку хотілося б сказати, що СММ-фахівці – це дуже важливі люди, які можуть значно допомогти вам ваш бізнес. Ваше завдання – надати йому, з чим працювати. І розраховувати на відмінний результат!

Читайте также:   Як і навіщо мирити відділи маркетингу і продажів

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.