5 принципів успішної командної роботи

5 принципів успішної командної роботи

Є нескінченна кількість статей про те, як бути правильним лідером, начальником, керівником. Але дуже мало статей на тему того, які конкретно кроки варто робити, щоб налагодити роботу всієї команди.

Адже в підсумку, саме від того, наскільки злагоджено і якісно йде робочий процес на всіх рівнях, залежить успіх проекту. Розповім вам про п’ять найголовніших принципів організації робочого процесу, які використовую сам, і які можуть підтвердити багато успішних людей не тільки в нашій країні, але і по всьому світу.

Завдання має бути в таск менеджері

Простий, але в той же час часто ігнорований елемент робочого процесу, який насправді тільки полегшує процес. Якщо завдання офіційно регламентоване, то шанси на те, що “щось” піде не так катастрофічно зменшуються.

На жаль, дуже часто, особливо якщо мова йде про термінові завдання, співробітники і начальство обходяться не формальними рамками спілкування. Тобто просте спілкування через месенджер замінює офіційне. Саме на цьому етапі найчастіше виникають непорозуміння і труднощі.

Так що користуйтеся таск-менеджерами – вони абсолютно необхідні інструменти роботи!

Після кожної наради і обговорення складайте звіт

Читайте также:   Як потрапити на роботу в рекламну компанію

Навіть якщо нарада була між двома людьми і стосувалося лише одного питання, це все треба внести до звіту. Нехай він буде невеликий, але повністю відображає проблему і рішення – так буде дуже просто простежити хід роботи і результативність.

Крім цього, звіт допоможе в крайньому випадку розставити всі крапки над i, підтвердити або спростувати певні сумніви, зафіксувати всі рішення і домовленості.

Команда повинна бути обізнаною

Коли мова йде про якийсь проект, найкраще буде скликати загальні наради, де фахівці всіх напрямків роботи будуть ясно розуміти загальні риси проекту. Така поінформованість покращує роботу в колективі, згуртовує людей – адже вони бачать, що разом працюють над однією справою. Також це робить проект більш прозорим і сприяє генерування ідей – адже хто сказав, що SMM-менеджер не зможе підказати дизайнеру круту ідею?

Помилки – не вирок

Читайте также:   Експерт з продуктивності Google надає поради з тайм-менеджменту

Хороший лідер створює таку обстановку в колективі, що кожен співробітник може без будь-яких побоювань відкрито обговорювати помилки і проблеми в роботі. Чим це корисно? Тим що проблеми найпростіше вирішити на початковій стадії, і спільними зусиллями. Відмінна ідея – на ранніх термінах проекту прописати потенційні помилки і складнощі і створити план дій для критичної ситуації. У подібному випадку працівники будуть відчувати себе захищеними і зможуть спокійніше працювати.

Весь проект – моя робота!

Якщо ви, будучи начальником кількох проектів, думаєте що “це не моя робота – дизайн перевіряти”, ви помиляєтеся. Вся робота над проектом – ваша. Це вкрай важливо розуміти і повністю приймати відповідальність як за досягнення, так і за помилки. Немає такого завдання в рамках проекту, яке б вас не стосувалася. Босс повинен вміти вирішити будь-яку проблему, яка може виникнути. Сказати “це не моя робота” не можна!

У результаті отримуємо злагоджену і відточену роботу команди над будь-яким проектом. Звітність допоможе вам побачити сильні і слабкі місця як співробітників, так і самих завдань. Чітка регламентованість допоможе більш якісно стежити за досягненнями і проривами в роботі. А прозорість і відкритість підвищить довірчі відносини в колективі, що неодмінно піде на користь будь-якій справі.

Читайте також: Як грамотно сформувати ТЗ в Відеопродакшн

Читайте также:   3 способи концентрації на нецікавому завданні

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1862

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *