Яким сайтам зможе довіритися покупець і як на це вплинути

Коли справа стосується онлайн-покупок, всі ми як і раніше насилу можемо довіритися незнайомому нам бізнесу. Люди не стануть купувати на вашому сайті, якщо вони нічого про вас не знають, не мають гарантій і не можуть упевнитися у фактах. І саме це впливає на здійснення покупки. Як же зробити так, щоб люди купували на вашому сайті? Як збільшити конверсії навіть при невеликому трафіку? Розповідаю в сьогоднішньому блозі.

У будь-якого бізнесу є буквально кілька секунд на те, щоб сподобатися клієнту. Коли людина заходить на сайт, у неї дуже швидко складається перше враження, яке виправити потім дуже складно. Тому важливо, щоб перші секунди знайомства пройшли гладко. Які ж чинники впливають на довіру до вас?

Людяність

Люди купують у людей. Додайте фото, а краще навіть відео, з вами і вашою командою і розкажіть в двох словах, що ви робите і чому. Це відразу додасть людяності вашому бренду і клієнт буде розуміти, що має справу з такими ж людьми, як і всі. В розділ “Про нас” додайте короткий, але ємний опис компанії, краще якщо з краплею гумору. Адже ми не роботи, а ваші клієнти – тим паче.

Відгуки

Люди купують тільки тоді, коли мають хоч якусь впевненість у товарі або компанії. В Інтернеті на цей фактор найбільше впливають відео-огляди та відгуки інших людей. Якщо у вас є така можливість, розмістіть на сайті відгуки ваших реальних покупців. Нехай ваша репутація будується не на ваших словах, а на словах задоволених клієнтів. Якщо ви працюєте в B2B, то розкажіть про ваших найцікавіших партнерів, використовуйте їх логотипи в описі ваших кейсів.

Розкажіть про гарантії і повернення

Якщо у вас є можливість давати офіційну гарантію – обов’язково зробіть це. Також постарайтеся детально описати політику повернення та обміну – так люди будуть спокійніше йти на покупку. Адже всім нам хочеться мати план Б, коли мова йде про гроші.

Турбуйтеся про клієнта, а не про себе

В даному випадку хочу привести в приклад продажників і консультантів, які іноді думають що продати товар – найголовніша мета. Метою повинно бути задоволення потреб клієнта таким чином, щоб йому потім хотілося повернутися.

Адже можна просто продати онлайн пару взуття, а можна приділити процесу на кілька хвилин довше – але допомогти людині! З’ясувати її переваги в стилі, зручності, уточнити розмір ноги, для кого було придбано, наскільки терміново воно потрібно і багато інших чинників. Все це – та сама турбота про клієнта, за якою люди будуть повертатися. Це не складно. Але ефективно!

Розкажіть про свій професіоналізм і авторитетності

Не варто просто вказувати на сайті “лідери ринку вже майже 10 років”. Це абсолютно безглузда фраза, особливо в очах клієнта. Краще опублікуйте актуальні новини та статті про вас з авторитетних ЗМІ, покажіть сертифікати і нагороди ваших співробітників. Пролийте світло на вашу участь у суспільному житті. Саме це покаже вас з боку як живу компанію, з живими людьми. Тобто саме таку, якій можна довіряти.

Дайте відповідь на деякі питання відразу

Є безліч способів креативно оформити сторінку запитань і відповідей. Зберіть самі ті, що ставлять найчастіше, по можливості підключіть до роботи чат-бота і вуаля – багато проблем вирішені ще до їх виникнення.

Не забудьте про безпеку в мережі

Використовуйте на сайті сертифікат SSL для того щоб клієнти могли спокійно перебувати на вашому сайті, знаючи що вони в безпеці. У наші дні це особливо актуальна тема, тому подібний крок не буде зайвим.

Пройдіться по сайту очима

Колірна гамма повинна бути приємною і спокійною (якщо це, звичайно, не дуже суперечить вашій концепції). Граматичних помилок в тексті бути не повинно, а фото повинні бути якісними. Все це – дрібниці, але саме вони формують ваш образ в очах потенційних клієнтів.

Насправді не так складно привести сайт в порядок так, щоб клієнти могли вам довіряти і хотіли зробити покупку. Так що користуйтеся даними порадами, і всім успіхів!

 

Читайте также:   5 фраз, за ​​якими відразу видно неадекватного замовника

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.