5 міфів про майбутнє роботи

5 міфів про майбутнє роботи

Сьогодні в мережі можна часто зустріти публікації на тему “професії майбутнього” або “якими навичками необхідно володіти щоб залишитися на плаву”. І всі обов’язково перераховують, які саме – від вміння на ходу креативити неймовірні речі до здатності одразу запам’ятовувати все необхідне.

Це всього лише розумні припущення, не більше, так як знати напевно, що трапиться через 5 або 10 років не може ніхто. Однак, вони не позбавлені сенсу. Як орієнтуватися в подібному потоці інформації, коли з усіх боків кричать “йдіть в IT” або “тільки креатив”? Сьогодні я розповім про п’яти найбільш поширених міфів про майбутнє роботи і окремих професій, і скажу, чому не треба все кидати і змінювати сферу діяльності.

“Потрібно швидко навчатися, інакше не будеш встигати”

Погодьтеся, досить нереалістично очікувати від людей, нехай і висококваліфікованих фахівців, здатність засвоювати абсолютно нові навички за один день. Так, з часом швидкість змін в сфері бізнесу все зростає, і треба все швидше і швидше підлаштовуватися під мінливу середу. Однак не варто забувати, що ми всі люди, і у всіх швидкість засвоєння матеріалу різна, що ніяк не пов’язане з рівнем інтелекту. Тому якраз саме бажання розвиватися, підлаштовуватися і практичний досвід будуть відігравати найважливішу роль в даному питанні.

“Для створення інновацій потрібно брати участь в стартапі”

Читайте также:   Спорт, який сильніший за вірус: як спортивна індустрія переходить на онлайн-формати

Сьогодні багато хто думає, що для того щоб кардинально вирішити якусь проблему або ввести інновацію в свою сферу, потрібно або влаштуватися в стартап, або відкрити свою справу. Але це не зовсім так. Навіть найбільші компанії, лідери ринку, чудово розуміють, що їм просто необхідно підлаштовуватися під зміни і не відставати від темпу життя, в тому числі за допомогою оновлень – інакше вони просто не виживуть в світі постійно мінливих пропозицій, одна краща за іншу. Тому часто амбітним співробітникам пропонують допомогу в реалізації ідей, якщо вони підуть на користь компанії.

“Потрібно вміти писати код”

Сьогодні і правда відчувається нестача грамотних фахівців програмістів, однак це зовсім не означає, що у вас вибору не залишиться окрім як “кодувати”, навіть якщо вам це нецікаво. Індустрію IT оточують безліч міфів, але тут, як і скрізь, потрібні фахівці різних областей. Так що якщо вам більше подобається дизайн – ви не пропадете. Головне – якість вашої роботи!

“Роботи замінять всіх працівників”

Читайте также:   5 принципів успішної командної роботи

Автоматизація покликана не замінити людську працю, а лише спростити і покращити її. Якщо ви з головою на плечах, ви зможете не тільки легко знайти заміну своїй роботі, а й удосконалюватися. Адже якщо робот виконує те, з чим раніше справляли ви, то за цим роботом треба як мінімум перевіряти! Пам’ятайте, єдиний шлях до успіху – угору!

“Бути гуманітарієм – безглуздо і безперспективно”

Насправді це зовсім не так. Якраз навпаки – через масову автоматизацію роботи багато сфер почнуть пропонувати вакансії в інших областях, де робот ніколи не зможе замінити людину. Це, наприклад, маркетинг, зв’язки з громадськістю, персонал і так далі. Наприклад, більшість фахівців вважають, що саме гуманітарні науки допоможуть людям краще розуміти і контролювати Штучний Інтелект.

Як бачите, світ майбутнього не повністю залежить від технічних навичок і спеціальностей, і творчі особистості завжди будуть потрібні. Головне, що ви повинні зрозуміти – це те що будь-яка сфера діяльності вимагає віддачі і кваліфікації, так що якщо ви дійсно хочете досягти успіху – у вас все вийде!

Читайте також: СКАНДАЛЬНІ І СУПЕРЕЧЛИВІ ПРОГНОЗИ В СВІТІ БІЗНЕСУ НА 2019 РІК

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *