Granddent – нове слово в стоматології!

Granddent – нове слово в стоматології

Granddent – нове слово в стоматології!

Для більшості людей відвідування стоматолога – це величезний стрес. Страх «зубного» лакаря у багатьох з’явився в дитинстві і продовжує супроводжувати навіть у дорослому віці. Granddent – стоматологічна клініка, що кардинально змінює ставлення до лікування зубів.

Головний лікар, стоматолог-ортодонт Аль-Мохамад Ареф Ахмад, поставив для себе і свого колективу завдання зробити все, щоб пацієнт відчував, що він приходить не в клініку, а в гості до одного доброго знайомого. Привітний і професійний персонал, світлі і комфортні кабінети, сучасне обладнання і новітні стоматологічні технології роблять клініку однією з кращих не тільки в Одесі, але і в Україні.
Відповідаючи всім європейським стандартам, клініка Granddent надає пацієнтам увесь спектр стоматологічних послуг будь-якої складності, починаючи від профілактичних заходів, гігієни, лікування карієсу і закінчуючи комплексним створенням чарівної посмішки за допомогою відбілювання, імплантації і вінірів.

Читайте также:   Викиньте це негайно: названі найнебезпечніші предмети у будинку

CAD/CAM

Серед усієї кількості подібних установ Granddent відрізняється доступними цінами, якістю матеріалів і виконуваних робіт, а також відповідальним відношенням до стерилізації інструментів. Що важливо, у клініки є своя зуботехнічна лабораторія. Лікарі клініки успішно здійснюють відновлення зубів завдяки комплексній комп’ютерній системі CAD/CAM. Завдяки цьому інноваційному помічникові лікар-стоматолог клініки Granddent виготовить і встановить пацієнтові коронку, міст, вініри або реставрації за 1 день!

Особливе ставлення в Granddent до дітей. До кожного малюка – індивідуальний підхід. Фахівці роблять все, щоб налаштувати дитини до лікування і розвіяти сформовану фобію стоматологічного крісла – дарують подарунки, втягують у творчі ініціативи, а при необхідності з дитиною спілкується психолог, щоб заспокоїти і підтримати. Дитячий стоматолог клініки Granddent перетворює лікування у гру, і тим самим формує у дітей культуру догляду за зубами з раннього дитинства.

Читайте также:   Microsoft розробила систему для діагностики небезпечного раку у жінок

Програма пільгового лікування

Величезну частину роботи в клініці відводять благодійності. Основне завдання клініки Granddent – довести, що стоматологія може бути доступна і якісна для кожного пацієнта, оскільки кожна людина заслуговує мати красиву і здорову усмішку. Саме тому в клініці розроблена Програма пільгового лікування нужденних. Тут лікують дітей з малозабезпечених сімей, із сімей інвалідів, з благодійних організацій, приділяють також велику увагу людям похилого віку, у яких немає коштів на протезування. Під патронажем клініки Granddent ось уже 6 років знаходиться Одеський обласний притулок для неповнолітніх дітей «Світанок». Кожен співробітник клініки розуміє, що не всі можуть дозволити собі виділити кошти на стоматологічне лікування.

За 10 років роботи Granddent завоювала бездоганну репутацію і повагу пацієнтів. Турбота про здоров’я пацієнта, відповідальність за виконану роботу, прагнення допомогти кожному – цими принципами керуються фахівці клініки «Granddent», і саме ці принципи закладені в девізі клініки: «Ваша посмішка – наша турбота!»

Читайте также:   Наступний літак відправиться за українцями до Китаю 18 лютого

Контакти:
м. Одеса, вул. Троїцька, 43а
Тел.: +38 (048) 787-45-36
+38 (097) 425-97-74
granddent.net

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2286

Напишите комментарий

Your email address will not be published.