Коронавірус в Україні: через пенсіонерку ізолювали 22 людини

Двоє жителів Києва знаходяться також під наглядом

Китайський коронавірус в Україні знайшли у трьох людей. Одна із заражених, яка недавно повернулася з Польщі, погостила у родичів у Львові, а потім відправилася додому в Радомишль та там встигла побувати в церкві. 71-річна пенсіонерка госпіталізована. Під домашню ізоляцію помістили 22 людини, з якими вона контактувала. Про це повідомив глава Радомишльської райдержадміністрації Віктор Пулковський.

Він уточнив, що з усіх осіб, які контактували з хворою на коронавірус двоє виявилися жителями Києва, тому вони ізольовані там.

Тим часом в Італії, яка є лідером Європи за кількістю хворих і померлих від китайського коронавіруса, жоден українець не звертався у консульство з проханням евакуюватися.

В Україну з цієї країни літали десятки регулярних авіарейсів, тому бажаючі могли повернутися додому без проблем. У китайському ж Ухані, коли провінція була закрита, потрібно було організовувати спеціальний борт, щоб забрати людей.

В Італії – понад 15 тисяч заражених коронавірусом, ще 1016 – померли. Серед хворих китайським коронавірусом також є українка.

12 березня повідомлялося, що з літака сполученням “Мілан-Київ” госпіталізували трьох пасажирів з підозрою на коронавірус. Швидкі тести показали, що у них немає COVID-19.

Читайте также:   Тимофій Єрмолаєв: "Піклування про стан свого організму - безперервний процес"

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *