У Китаї створили “нейропрокурора” для кримінальних справ

Китайські вчені створили ШІ, здатний замінити прокурора. Система вміє аналізувати кримінальні справи та ухвалювати рішення про звинувачення. Технологія вже пройшла тестову перевірку у прокуратурі Шанхаю, повідомляє South China Morning Post.

Нейросітка навчали понад 5 років на 17 тисяч справ. В результаті вона вміє ідентифікувати та висувати звинувачення у 8 найпоширеніших злочинах. Це шахрайство з кредитками, незаконні азартні ігри, небезпечне водіння, навмисне завдання травм, перешкоджання виконання службових обов’язків, шахрайство і «провокування неприємностей».

За словами розробників, точність рішення ШІ становить 97%. Вчені планують у майбутньому постійно оновлювати програму, щоб вона спромоглася розпізнавати й інші злочини, а також виносити кілька звинувачень одному підозрюваному.

“Штучний інтелект певною мірою може замінити прокурорів. Випадки застосування технології ШІ у правоохоронних органах зростає по всьому світу. У Німеччині використовують подібні технології, щоб розпізнавати зображення та проводити цифрову судову експертизу. Це необхідно для підвищення швидкості та точності обробки справ,” – розповідає творець ШІ з Китайської академії наук Ши Юн.

Читайте также:   Первый коммерческий полет в космос совершен: да здравствует космо-туризм!

Незважаючи на високий відсоток чітко винесених рішень, розробку розкритикували представники прокуратури кількох китайських міст. На їхню думку, більшість співробітників не хочуть, щоб машини “втручалися у підсумкове судове рішення”. Прокурори також стурбовані тим, хто візьме на себе відповідальність у разі помилки – прокурор, машина або розробник шІ? ”

“Машина не зможе передбачити суспільну реакцію. ШІ може допомогти, але ніколи не замінить людину при ухваленні рішення”, – висловився прокурор із міста Гуанчжоу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.

  • patSpouct
    patSpouct

    buy online cialis 10 The loss of turgor is also seen as wrinkles, especially along natural lines of stress, gravity, and repeated mechanical muscle contraction for example smiling around the eyes and mouth

    Ответить