Sukiyabashi Jiro Honten, Японія: суші-ресторан №1 у світі

Найкоротший обід у найбільш знаменитого шефа

3 зірки Michelin

Той самий заклад того самого Дзіро Оно, першого суші-майстра, якому гід Michelin дав три зірки. І самого немолодого шефа з трьома мішленівських зірками. Дзіро Оно зараз близько 90. Тут обідав колишній президент США Баррак Обама. Сюди мрійють потрапити фанати суші з усієї планети. Адже саме Sukiyabashi Jiro Honten вважається суші-рестораном №1 у світі!

Знайти лавочку Дзіро-сану непросто. За адресою у Гінзі знаходиш будинок. Звичайний будинок, яких у Гінзі повно: магазин чоловічого одягу з одного боку, вхід в офісний центр – з іншого, відділення банку – з третього, ліфт і цілий розсип табличок з ієрогліфами та номерами поверхів – з четвертого. Ще є підвал, звідки пахне куховарством (тобто за всіма ознаками не суші), і вхід у метро, теж підвального виду.

Читайте также:   Treepod Dining — ресторан Птичье гнездо

Так ось, треба спуститися в метро. А там, майже на платформі, повернути ліворуч, пройти повз ліфти і вхід на стоянку, потім направо. І ось там-то побачиш кілька закладів. З вивісками японською, звичайно. Вибирати треба той, перед входом в який висить табличка з текстом (англійською!) «На сьогодні місць немає».

Забронювати місце в Sukiyabashi Jiro Honten майже неможливо. Замовлення приймаються тільки японською.

За стійкою нині стоїть син Дзіро-сану, шеф Йосікадзу Оно. Теж літній чоловік.

Природно, замовлення береться тільки на напій: чай, пиво або саке. Все інше – фантазія майстра і наявність риби і морепродуктів на ринку. Сет складається з 20 подач. Суші подаються приблизно по одній штуці в хвилину. Обід завершується через півгодини після початку: за окремий столик приносять шматок дині (наприклад) і чай. Рахунок – близько $320 (без випивки). Максимальна кількість гостей – десять.

Читайте также:   The Labassin Waterfall: удивительный ресторан посреди водопада

Фірмове блюдо тут – суші з боніто (вид тунця). Філе на шкірі попередньо присмажується на грилі, який топиться сіном. Вірніше, присмажується до чорноти шкіра. М’ясо залишається сирим, тільки набуває трохи копчений присмак. Після обсмажування шматок боніто негайно відправляється в холодильник, де риба проводить час до того, як бути поданою до обіду або вечері.

Одного разу Дзіро-сан мало не спалив свою лавочку, не загасивши гриль.

Читайте також: NAHA HARBOUR DINER: ДИВОВИЖНИЙ РЕСТОРАН НА ВЕРХІВЦІ ДЕРЕВА, ЯПОНІЯ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *