Китайська мережа ресторанів Haidilao тимчасово закриває 300 закладів

Одна з найбільших та найвідоміших мереж китайських ресторанів Haidilao у рамках реорганізації бізнесу вирішила тимчасово закрити 300 своїх закладів. Про це повідомила у суботу газета Mindao, посилаючись на рішення ради директорів компанії.

Йдеться про ресторани з невисокою відвідуваністю та слабкими операційними показниками. Їхню діяльність буде припинено до кінця поточного року та відновлено у “відповідний час” протягом двох років. При цьому компанія пообіцяла не звільняти співробітників, а перерозподілити їх у мережі.

Ресторан гострої сичуаньської кухні, заснований в 1994 році колишнім зварювальником тракторного заводу Чжан Юном, який не закінчив школу, нині має близько 1 600 філій майже у всіх провінціях Китаю, а також в Сінгапурі, Японії, США, Великобританії, Малайзії. Компанія не уточнює, в яких місцях планується закриття закладів.

Читайте также:   Ресторан Dick’s Last Resort – дух американской глубинки и порция хамства в придачу

Haidilao спеціалізується на приготуванні страв у традиційному китайському самоварі “хого”. Він дає можливість самому клієнту прямо за столом виступити в ролі кухаря та насолодитися процесом.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1777

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *