Материнство і Музика: Розмова з українською співачкою СолоХою

Українська співачка СолоХа, відома своєю творчістю та глибокими переконаннями, нещодавно вдруге стала матір’ю, що є значущою подією в її житті. Попри виклики материнства, вона продовжує бути активною у своїй концертній діяльності й вже готується до наступного великого виступу до Дня матері, запланованого на 1 травня. Ця подія є символом не лише її артистичних здібностей, але і здатності поєднувати особисте життя з професійною кар’єрою. У наступному інтерв’ю ми обговоримо, як СолоХа впорядковує своє життя між сценою та материнством, а також які перспективи та нові горизонти вона вбачає в майбутньому для себе як для артистки та матері.

Яким чином ви змогли підтримувати баланс між вашою активною концертною діяльністю та вагітністю? Чи було важко утримувати цей ритм?

Моя вагітність пройшла досить легко, що дозволило мені продовжувати свою професійну діяльність та насолоджуватися чудовими моментами в очікуванні дитини. Звісно, я регулярно консультувалась з лікарем, робила УЗД, щоб переконатися, що все гаразд. Лікар запевнив, що моє здоров’я у нормі та навіть зазначив, що активність під час вагітності корисна, адже вона покращує кровообіг та забезпечує краще киснепостачання дитині.

Оскільки у мене не було проблем із тонусом м’язів, я могла не тільки гастролювати, а й виступати в звичному для себе режимі, що включало носіння взуття на 12-сантиметрових підборах. Мої танці тривали по 45 хвилин і були настільки активними, як того вимагала хореографія. Весь цей час я не відчувала ніякого дискомфорту. Мала враження, що нічого особливого не відбувається, наче я продовжувала жити своїм звичним ритмом, лише мій живіт збільшувався.

Як ви вважаєте, чи вплине ваш досвід материнства на ваші майбутні пісні та виступи? Чи з’являються нові теми та ідеї, натхненні материнством?

Читайте также:   Первая экономика мира набирает обороты

Моє материнство вже вплинуло на мою творчість. Під час вагітності я написала чудову пісню на сьомому місяці вагітності, яка називається «Верба». Я стала більш м’якою, більш чуттєвою. У мене з’явилися нові глибші теми у моїх піснях. Після народження маленької донечки ми створили кліп «Смайлик-Кохайлик» та проводимо благодійну акцію з продажу тортиків під цю пісню, щоб підтримати жінок, які перебувають в Україні під час війни та народжують дітей.

Ви вже виступаєте без продюсера і вважаєте, що це має більше плюсів, ніж мінусів. Як ви плануєте поєднувати роль продюсера та матері?

Продовжуючи працювати без продюсера протягом майже чотирьох років, я вже звикла до того, що всі рішення приймаю сама. Материнство тільки зміцнило мою впевненість у собі як артистки, і я продовжую займатися своєю улюбленою справою, щоб дарувати людям позитивні емоції. Раджу всім артистам, які мають можливість, спробувати самопродюсування, коли вони не залежать ні від кого і відповідають за свої вчинки.

Які ваші плани на майбутні концерти, зокрема на концерт до Дня матері?

Читайте также:   Бесплатная доставка от OLX: успей до 31 декабря

У мене постійно виступи, не лише до Дня матері, і ви можете переглянути мій графік у соціальних мережах. Так, ми плануємо, але усі знають, що війна впливає на ситуацію в країні. На жаль, багато залежить не від бажання артиста чи аудиторії, а від обставин. Але я завжди готова працювати, підтримувати наших хлопців та дівчат на передовій. Частину від надходжень від концертів я завжди передаю на благодійність, оскільки є волонтеркою Фонду Олександра Андріюка “Перемога та майбутнє”. Я підтримую родини з окупованих територій, дітей, які залишились без батьків, і наших військових. Тому мої плани великі, і я сподіваюся, ви будете слідкувати за афішами.

Як ваші особисті переконання та досвід материнства впливають на ваші майбутні проєкти та творчість? Чи є певні теми або повідомлення, які ви хочете донести через вашу музику?

Читайте также:   Короткострокові торгові тактики

26 квітня я представила пісню та кліп “Даремно”, з яких розпочнеться нова музична епоха у моїй творчості. Змінюючи свій музичний стиль та образ, я залишаюсь Солохою, але стаю трошки більш дорослою, жіночною, стильною і музично відмінною. Це моя нова ера, моя нова музична епоха.

Материнство має дуже позитивний вплив на мене. І я б хотіла висловити такий меседж жінкам: материнство не є хворобою, і це не означає робити паузу в кар’єрі. Все можна поєднувати, якщо є бажання та ресурси. Головне залишатися активною і продовжувати робити те, що любиш. Необов’язково повністю віддаватися лише материнству, оскільки діти виростуть, а наша професія залишиться з нами. Ми можемо бути активними жінками, поєднуючи материнство з кар’єрою. Головне — зберігати гармонію, бути чудовою мамою і реалізованою в своїй справі. Такий меседж я хочу передати. Не треба робити паузу в кар’єрі через материнство; можна гармонійно поєднувати обидва і залишатися справжньою жінкою.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 10

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *