В Іраку обстріляли американські авіабази

Пентагон заявив, що був готовий до атак і ужив усіх необхідних заходів для захисту персоналу

Іран випустив понад десяток ракет по двох американських військових базах, розташованих в Іраку. Про це повідомив представник Пентагону Джон Хоффман, передає CNN.

— Днями, у відповідь на іранські загрози, Пентагон ухвалив всі необхідні заходи для захисту нашого персоналу і партнерів. Ці бази знаходилися в стані підвищеної готовності через ознаки того, що іранський режим планував атакувати наші сили і інтереси в регіоні, — заявив Хоффман.

Об’єктом обстрілу стали два об’єкти: авіабаза поблизу міста аль-Асад і база американських і коаліційних сил в Ербілі.

Іранське державне телебачення повідомило, що іранський Корпус вартових ісламської революції (IRGC), «завдав удару по авіабазі США аль-Асад в Іраку десятками ракет». IRGC попередив США про більш «нищівних відповідях в разі нової агресії». За їхніми даними, під час ударів загинули 80 солдатів армії США. Пентагон цю інформацію не підтверджує.

Читайте также:   Зеленський проведе два дні в Азербайджані

Прес-секретар Білого дому Стефані Гриша заявила, що президента США Дональда Трампа поінформували про ракетні атаки.

— Нам відомі повідомлення про напади на американські об’єкти в Іраку. Президент був проінформований і уважно стежить за ситуацією і консультується зі своєю командою національної безпеки, — заявила вона.

3 січня США завдали три ракетні удари по військовій базі поруч з міжнародним аеропортом Багдада. В результаті обстрілу вибухнули два автомобілі. Загинуло вісім осіб, включаючи іранського військового чиновника генерала Касима Сулеймані. Після цього парламент Іраку проголосував за виведення американських військ з країни.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.