В Іраку обстріляли американські авіабази

Пентагон заявив, що був готовий до атак і ужив усіх необхідних заходів для захисту персоналу

Іран випустив понад десяток ракет по двох американських військових базах, розташованих в Іраку. Про це повідомив представник Пентагону Джон Хоффман, передає CNN.

– Днями, у відповідь на іранські загрози, Пентагон ухвалив всі необхідні заходи для захисту нашого персоналу і партнерів. Ці бази знаходилися в стані підвищеної готовності через ознаки того, що іранський режим планував атакувати наші сили і інтереси в регіоні, – заявив Хоффман.

Об’єктом обстрілу стали два об’єкти: авіабаза поблизу міста аль-Асад і база американських і коаліційних сил в Ербілі.

Іранське державне телебачення повідомило, що іранський Корпус вартових ісламської революції (IRGC), “завдав удару по авіабазі США аль-Асад в Іраку десятками ракет”. IRGC попередив США про більш “нищівних відповідях в разі нової агресії”. За їхніми даними, під час ударів загинули 80 солдатів армії США. Пентагон цю інформацію не підтверджує.

Читайте также:   Четверо друзів знайшли в Англії скарб вартістю приблизно в £150 000

Прес-секретар Білого дому Стефані Гриша заявила, що президента США Дональда Трампа поінформували про ракетні атаки.

– Нам відомі повідомлення про напади на американські об’єкти в Іраку. Президент був проінформований і уважно стежить за ситуацією і консультується зі своєю командою національної безпеки, – заявила вона.

3 січня США завдали три ракетні удари по військовій базі поруч з міжнародним аеропортом Багдада. В результаті обстрілу вибухнули два автомобілі. Загинуло вісім осіб, включаючи іранського військового чиновника генерала Касима Сулеймані. Після цього парламент Іраку проголосував за виведення американських військ з країни.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *