Аіна Самігатова: Я люблю Казахстан, і для мене велика честь представляти його на світовій арені.

Сьогодні ми поговоримо з унікальною дівчиною Аіною Самігатовою — інженеркою, яка стала переможницею конкурсу краси. Аіна поділилася з нами враженнями про конкурс «Mrs Globe KZ», де вона стала володаркою титулу «Mrs Eurasia Globe-2023» і отримала можливість представляти Казахстан на Міжнародному конкурсі «Mrs Globe Official 2024», де увійшла до топ 10. Вона розповість про мотивацію, яка надихає жінок боротися за свої мрії та показати світові свою унікальність. Також ми заглибимося у її важливий соціальний проєкт, присвячений допомозі бездомним тваринам, і зрозуміємо, чому такі ініціативи стають невіддільною частиною її життєвого шляху.

Добрий день, Аіна, розкажіть, які почуття ви відчули, коли дізналися про свою участь у конкурсі Mrs Globe Official 2024?

Дізнавшись, що я буду представляти Казахстан на конкурсі Mrs Globe Official 2024, я відчула радість та гордість не тільки за себе, але і за мою рідну країну. Люблю Казахстан, і для мене велика честь представляти його на світовій арені. Моя прихильність до рідної землі глибока, і я пишаюся тим, що народилася тут. Ця можливість для мене велика честь.

Яка ваша головна мотивація у житті, і що спонукало вас брати участь у конкурсах краси?

Моя головна мотивація в житті — реалізувати себе на всі сто відсотків і проявити свої найкращі якості. Саме це спонукало мене брати участь у конкурсах краси. Формат конкурсу Mrs Globe KZ мені особливо сподобався, тому що він не тільки про красу, але й про успішних жінок. Я ціную можливість ділитися своїм вкладом та досвідом, тому із радістю взяла участь у цьому проєкті.

Які ваші загальні враження від участі в конкурсі “Mrs Globe”? Розкажіть про свої емоції та досвід.

Участь у конкурсі “Mrs Globe” для мене була неймовірним досвідом. Цей масштабний конкурс зібрав учасниць з 45 країн і це лише підкреслило масштаб. Кожен із 9 днів був наповнений різними заходами, що дозволило отримати неймовірний досвід та емоції. Впевнена, що участь у цьому конкурсі залишить незабутні враження на все життя.

Які моменти були особливо емоційними для тебе під час конкурсу?

Я б відповіла, що всі моменти були емоційними, тому що це було щось нове для мене кожного дня. Нам, звісно, надсилали розклад заздалегідь до конкурсу, де був розписаний кожен день, які заходи, які потрібно було підготувати образи й так далі. Але коли я вже була там фізично, кожен день цього конкурсу, коли я одягала ці образи та виходила на заходи, все це було для мене абсолютно новим. Звісно, я відчувала дуже багато нових емоцій. Найемоційнішими були фотосесії. Коли нас забирали й ми їхали на якісь локації, це були аквапарк, якісь визначні пам’ятки у китайському стилі, берег моря і так далі. Весь  цей час я насолоджувалась новими емоціями. Особливо емоційним  було спілкування і знайомство з усіма конкурсантками, які приїхали з різних країн світу. Це залишило у мене дуже приємне враження. Ми продовжуємо підтримувати наше спілкування в чаті. У нас створилася загальна атмосфера, ніби ми сестри. Згадуючи зараз, як пройшов конкурс, це було найемоційнішим для мене.

Як почалася ваша любов до великого тенісу і танців? Чому вибрали саме ці напрямки для себе?

Моя пристрасть до великого тенісу та танців почалася з чистого інтересу і бажання бути активною. Після першого пробного уроку тенісу я зрозуміла, що це моє. Цей вид спорту вимагає не тільки фізичної активності, але й ментальної концентрації: необхідно відчувати м’яч, передбачати його траєкторію і вирішувати, як краще зіграти. Те ж саме стосується танців. Це не просто рухи під музику, але й емоційне вираження, яке дозволяє відчути й передати нюанси кожної мелодії. Я обрала танці, бо вони дають волю моїй креативності та дозволяють виразити себе через рухи. Обидва ці напрямки допомогли мені не тільки підтримувати фізичну форму, але й розвивати дисципліну, самовдосконалення та самовираження.

Ви згадали про свій соціальний проєкт, присвячений допомозі бездомним тваринам. Розкажіть більше про цю ініціативу.

Читайте также:   Королева Одессы International: Церемония награждения

Мій соціальний проєкт, присвячений допомозі бездомним тваринам, розпочався з маленької ініціативи у моєму рідному місті. Я помітила, що багато тварин без домівки та потребують допомоги, тож вирішила діяти. Спочатку я почала збирати засоби для допомоги місцевим притулкам, а потім організувала волонтерські заходи, щоб привернути увагу громадськості. Це включало збір коштів, кампанії інформування про проблеми бездомних тварин та стимулювання людей брати тварин з притулків, а не купувати. Ці заходи допомогли не тільки покращити життя багатьох тварин, але й зробили мене більш відповідальною та свідомою щодо питань екології та тваринного добробуту.

Ви приділяєте увагу самореалізації. Які тренінги з самореалізації ви відвідуєте і як вони допомагають вам у повсякденному житті?

Так, я давно займаюся самореалізацією і вважаю цю тему дуже близькою та захоплюючою. За своє життя я пройшла багато різних тренінгів. Особливо я ціную знання про енергію та вібрації, адже вірю в їх реальне існування. Медитація грає важливу роль у моєму процесі самопізнання, допомагаючи знаходити гармонію всередині себе. Коли внутрішній світ у гармонії, це відображається на зовнішньому. Я помітила явні зміни в собі та своєму житті після початку занять самореалізацією. Для мене важливо постійний розвиток та самоаналіз. Я намагаюсь щодня вчитися чомусь новому та чесно відповідати перед собою за свої вчинки. Цей підхід допомагає мені у повсякденному житті, відкриваючи нові можливості та знайомства.

Яке значення для вас має самодисципліна у досягненні успіху, і як ви їй приділяєте увагу?

Для мене самодисципліна відіграє ключову роль у досягненні успіху. Я вважаю себе дуже відповідальною та абсолютним перфекціоністом, що в багатьох випадках пов’язано з високою самодисципліною. Будь-який успіх вимагає зусиль і прагнення, і я ставлю для себе конкретні цілі. При цьому розробляю деталізовані плани дій, які для мене стають виявом саме тієї дисципліни. Щоб завершити будь-який етап чи завдання, я готова приділяти йому необхідний час і зусилля.

Мені пощастило бути дисциплінованою, і я вдячна своїм батькам за те, як вони мене виховали. Ця якість супроводжує мене протягом усього життя. Навіть беручи участь у конкурсах, я розумію, що самодисципліна не менш важлива, ніж талант або вміння. У нашому світі, де багато сфер, де ми прагнемо до успіху, без неї важко досягти бажаного результату.

Вважаєте ви, що успіх у професійному житті жінки може служити прикладом та джерелом мотивації для інших?

Я абсолютно згодна з цим твердженням. Кожен успіх вимагає значних зусиль і є переходом на новий рівень розвитку. Це не лише подолання страхів, але й здобуття нових знань та досвіду. Успіх у будь-якій сфері життя відображає наполегливість та динамічність особистості. Саме тому такі досягнення можуть стати потужним стимулом для інших людей, підтверджуючи, що старання та активність призводять до результатів.

Як ви балансуєте між особистим життям, кар’єрою та саморозвитком?

З того часу, як я почала активно займатися саморозвитком та практикувати медитацію, моя здатність збалансувати внутрішній світ значно покращилася. У сучасному світі ми постійно переживаємо безліч думок та відчуттів. Однак, перебуваючи у стані гармонії та внутрішнього балансу, я помітила, що це позитивно впливає на мої зовнішні відносини та професійну діяльність. Коли ви знаходитеся у гармонії з собою, ви можете успішно впоратися з різними обов’язками — чи то робота, сім’я чи особисті інтереси. Я переконана, що саморозвиток та медитація відіграють ключову роль у підтриманні цього балансу, допомагаючи мені зосередитися на важливих аспектах життя та бути у гармонії з собою. Окрім того, хотілося б підкреслити, що ключовим моментом у досягненні балансу між особистим життям, кар’єрою та саморозвитком є заняття тим, що справді приносить радість і задоволення. Коли ми слідуємо своїм пристрастям і займаємося тим, що нам дійсно подобається, це стає природним джерелом натхнення та енергії.

Коли дії базуються на справжніх інтересах та прив’язаностях, вони починають йти легше, і ви виявите, що у вас з’являється більше енергії для важливих речей у житті. Такий підхід не лише сприяє кращому балансу між особистим та професійним життям, але й дозволяє відчувати більшу задоволеність та щастя від кожного дня.

Ви стверджуєте, що кожна людина має відповідати за свої вчинки. Як це впливає на ваше ставлення до помилок та невдач?

Читайте также:   Як Різ Візерспун заробила $900 млн на компанії, що змінює уявлення про жінок

Я вірю в те, що відповідальність за свої дії є фундаментальним принципом, на якому тримається мій світогляд. Коли ви приймаєте відповідальність за свої помилки, це не лише показує вашу зрілість, але й дозволяє вам вчитися на цих помилках. Якщо ми приховуємо свої помилки або відмовляємось від відповідальності, ми позбавляємо себе можливості рости та розвиватися. Я дотримуюся принципу: “Помилки – це можливість для навчання”. Коли щось іде не так, я прагну зрозуміти, чому це сталося і що можна зробити інакше в майбутньому.

Це допомагає мені не тільки покращувати свої навички та поведінку, але й сприяє розвитку емоційного інтелекту. Важливо також пам’ятати, що наші помилки не визначають нас як особистості; вони лише вказують на наші поточні обмеження, які можна перевершити. Підходячи до помилок з позитивного погляду, я знаходжу силу впоратися з ними конструктивно.

Яким чином медитація допомагає вам у повсякденному житті?

Медитація для мене – це спосіб знаходження внутрішньої гармонії та спокою. Ця практика допомагає мені заспокоїти розум і сконцентруватися на теперішньому моменті. Завдяки медитації я можу краще управляти стресом і емоціями, що важливо у швидкоплинному ритмі сучасного життя. Щоденні сесії медитації забезпечують мені глибше розуміння себе та своїх потреб.

Медитація також надає можливість переосмислити й переоцінити свої думки та дії. Це створює простір для інтуїції та креативності, що важливо для моєї особистої та професійної діяльності. Вона допомагає знайти відповіді на складні питання і робити зважені рішення.

З огляду на те, що медитація сприяє зниженню стресу та покращує концентрацію, вона стала неодмінною частиною мого життя, що дозволяє мені бути більш продуктивною та ефективною в усьому, чим я займаюсь.

Як ви оцінюєте важливість самоосвіти та неперервного навчання для жінок у сучасному світі?

У сучасному світі самоосвіта і неперервне навчання є ключовими факторами успіху для жінок. Я вважаю, що ми живемо  в сприятливий  час, коли інформація та освітні ресурси легко доступні. Порівнюючи з епохою наших батьків, ми можемо оцінити переваги сучасності: швидкий доступ до інформації, широкий вибір освітніх програм та можливість вибирати напрямок згідно з особистими інтересами.

Я люблю аналізувати та роздумувати про світ навколо нас, і приходжу до висновку, що ми дійсно щасливі люди, живучи у XXI столітті. Усі можливості для самовдосконалення та професійного росту лежать перед нами, і це залежить тільки від нас, як ми використовуємо ці можливості. Самоосвіта дає нам не тільки знання, але й впевненість у собі. Наприклад, проходячи курси ораторського мистецтва, людина здобуває не тільки навички публічних виступів, але й впевненість у своїх силах. Це приклад того, як освіта може змінити наше ставлення до себе і до своїх можливостей.
Загалом, неперервне навчання та самоосвіта відіграють ключову роль у нашому житті, допомагаючи нам рости, розвиватися та рухатися вперед, прагнучи до нових горизонтів та досягнень.

Чи є у вас особисті мантри, чи ствердження, які допомагають вам підтримувати мотивацію та віру в себе?

Для мене ключовою практикою стала афірмація. Коли я постаю перед труднощами або відчуваю втому, я йду до дзеркала і починаю з подяки. Я усвідомлюю свої досягнення і ціную те, що вже маю.

Після подяки я переходжу до афірмацій, стверджуючи для себе свій успіх, красу та мудрість. Це допомагає мені відчути любов до себе і зміцнює віру у свої сили. Я переконана, що ця практика ефективна і може бути корисною для багатьох. Вважаю важливим проводити цей ритуал щодня, щоб зміцнювати свою мотивацію та віру в себе. Ніхто, крім вас самих, не може дати вам цю впевненість, тому важливо приділяти увагу своєму внутрішньому світові та мотивувати себе подякою та любов’ю до себе.

Не можу не запитати про ваш фонд захисту тварин. Чому саме захист тварин і які цілі у вас в цьому напрямку?

Читайте также:   Лилия Олейник: Каждый кризис – это стартовая точка нового и более высокого уровня развития

Мене спонукає емпатія до тварин, які в нашому світі часто залишаються без захисту. Не маючи можливості вибирати свого господаря або ситуацію, вони повністю залежать від людини. На відміну від нас, людей, у яких є свобода вибору та можливість змінювати своє життя.

Я не заперечую важливість допомоги людям і, по можливості, намагаюсь допомагати і їм. Однак моє серце особливо болить за беззахисних тварин. Разом з однодумцями ми вирішили створити фонд, який би не тільки підтримував тварин, але й просвітлював суспільство з питань емпатії та поваги до живих істот.

Як сказав Махатма Ґанді: “Велич і прогрес нації можна виміряти тим, як вона ставиться до тварин”. Ці слова несуть глибокий зміст. Одна з наших цілей — просувати розуміння та емпатію до тварин, учачи людей дбати про них і навколишнє середовище. Ми також прагнемо виховувати у молодого покоління почуття любові, поваги та турботи про тварин, виховуючи їх у дусі емпатії.

Як ви вважаєте, чи можна навчити людей піклуватися про тварин, і які методи ви використовуєте для привернення уваги до цієї проблеми?

Навчання людей турботі про тварин можливе, і багато в чому залежить від прикладу та особистої ініціативи. Я багатьом своїм знайомим і друзям демонструю важливість турботи про безпритульних тварин. Наприклад, часто ношу з собою корм і банки для їх годування. Багато з моїх знайомих почали робити те ж саме, бачачи мій приклад. Дійсно, кожен з нас може стати джерелом натхнення для оточення.

У нашому швидкому світі час стає одним з найцінніших ресурсів. Однак навіть маленькі дії, такі як годування бездомних тварин або встановлення водойм, можуть стати помітними прикладами та надихати інших. Що стосується привернення уваги до цієї проблеми, ми також активно використовуємо соціальні мережі. У нас є сторінка в Instagram (infoundation.kz), де ми публікуємо інформацію та історії про наші ініціативи. Це дозволяє нам досягати великої аудиторії та поширювати обізнаність про важливість турботи про тварин.

Які плани та мрії у вас на найближче майбутнє?

Я розглядаю можливість створення ще одного фонду, але цього разу акцент буде зміщений на допомогу людям. В останні пів року я активно займалася накопиченням досвіду та знань, якими хотіла б поділитися з суспільством. Це може стати відправною точкою для нового проєкту або навіть бізнесу.

Також попереду у мене важлива подія — участь у конкурсі Mrs Globe Official 2024. Це не просто змагання краси. Це можливість висловити свої ідеї, дізнатися щось нове і поділитися досвідом з іншими учасниками. Участь у таких заходах приносить багато емоцій і стимулює до подальшого особистісного зростання.

Підготовка до конкурсу вимагає значних зусиль і енергії. Однак саме ця вимогливість до себе і бажання брати участь мотивують мене до розробки нових ідей. Після завершення конкурсу я планую почати роботу над проєктом, який буде сприяти мотивації та підтримці жінок. Я глибоко переконана, що роль жінки у формуванні суспільства неможливо переоцінити.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 47

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *