В Індії сіамські близнюки отримали дві посади на держслужбі

19-річні сіамські близнюки з Пенджабу, кинуті батьками, отримали першу роботу. Вони працюватимуть у держкорпорації та отримуватимуть дві зарплати, пише Independent.
Сохна та Мохна Сінгх народилися у 2003 році в Нью-Делі. У них два серця, дві пари рук, дві нирки і два спинні мозку, але одна печінка, жовчний міхур, селезінка і одна пара ніг. Лікарі відмовилися їх розділяти, заявивши, що процедура надто ризикована і може призвести до смерті.

Батьки від близнюків відмовилися, тому з дитинства вони мешкали у притулку в Нью-Делі. За словами їхніх колишніх вихователів, вони з дитинства вміли лагодити речі і намагалися допомогти з лагодженням будь-якої зламаної техніки в притулку.

Читайте также:   Сім'я загиблої на зйомках Галини Хатчинс подала до суду на Алека Болдуїна

Тепер 19-річні близнюки працюватимуть електриками в державному управлінні електропостачання Punjab State Power Corporation Limited і зароблятимуть по 100 фунтів стерлінгів на місяць. Близнюки отримали диплом з електроніки та працюватимуть у диспетчерській, де наглядатимуть за електричними приладами. За їх словами, це буде для них «роботою мрії»:

“Ми вдячні уряду Пенджабу за визнання нашого таланту”, – розповіли близнюки в інтерв’ю Independent.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *