Американські мільйонери провели акцію на підтримку оподаткування багатих

Американські мільйонери підтримують оподаткування багатих

17 травня, в Нью-Йорку і Вашингтоні пройшли незвичайні акції протесту, в яких взяли участь люди, які заробляють понад $ 1 млн на рік і мають активи вартістю понад $ 5 млн. Акції були організовані коаліцією «Мільйонери-патріоти», що підтримує ідею підвищення податків для найбагатших громадян.

В рамках акції учасники зібралися біля будинків, що належать главі Amazon Джеффу Безосу. На плакатах, з якими прийшли учасники, було написано: «Досить базікати. Обкласти податками багатих». Крім того, по вулицях Вашингтона і Нью-Йорка роз’їжджали фургони з великими плакатами, роблячи зупинки біля будинку лідера сенатської меншості Мітч Макконнелла, біля офісу лідера сенатської більшості Чака Шумеру, біля будівлі Капітолію, будинки Джеффа Безоса і в інших місцях. На плакатах із зображенням хитро усміхненого Джеффа Безоса написано: «Обкладiть мене податками, якщо зможете!»

Читайте также:   Игра на выбывание: Кайли Дженнер и еще 60 предпринимателей, потерявших статус миллиардера

Цією акцією «Мільйонери-патріоти» хочуть переконати владу США підвищити податки для мільярдерів. В даний час влада якраз намагаються виробити законопроект про підвищення податків для корпорацій і громадян, які заробляють понад $ 400 тис., Щоб зібрати кошти для фінансування інфраструктурного проекту майже на $ 2,3 трлн. На думку ж учасників коаліції «Мільйонери-патріоти», більше податків повинен платити той же Джефф Безос і подібні до нього, які купують нерухомість і яхти за десятки мільйонів доларів. Стан пана Безоса оцінюється в $185 млрд. У 2019 він, за даними CNBC, придбав три квартири вартістю $80 млн, а в 2020 році – будинок за $16 млн, а зараз нібито будує яхту, яка обійдеться більш ніж в $500 млн. Тим часом, за підрахунками Інституту оподаткування та економічної політики, в 2020 році компанія Amazon заплатила лише 9,4% федерального податку на прибуток, в той час як він становить 21%.

Читайте также:   Мисливець за бульбашками: чи зможе легендарний інвестор Масайосі Сон знайти «нову Alibaba» в епоху пандемії

«Набагато більший сенс в тому, щоб вимагати від тих людей, які явно отримали значну вигоду від нашої системи, вкладати назад в цю ж систему величезну частку їх надлишкового багатства», – вважає президент коаліції Еріка Пейн.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *