Слух дня: Ілон Маск таємно виховує двійнят, яких йому народила співробітниця

Ілон Маск не лише підприємець і найбагатша людина (при щорічному оновленні рейтингу мільярдерів у 2022 році журнал Forbes вперше офіційно назвав Ілона Маска найбагатшою людиною Землі зі статком $219 млрд), а й батько п’ятьох дітей принаймні так повідомлялося до сьогодні.

Напередодні завдяки судовим документам стало відомо, що в Ілона 9 дітей! Як стверджують журналісти видання Insider, у листопаді 2021-го Шівон Зіліс народила мільярдеру близнюків. Шивон – топ-менеджер компанії Neuralink. А через кілька тижнів після цього у Ілона народилася дочка Екза Дарк Сайдеріл. Дівчинка з’явилася на світ завдяки сурогатній матері. Ілон Маск поки що ніяк не коментує цю новину.

Нагадаємо, що Ілон Маск виховує двійнят Гріффіна і Ксав’єра, а також трійнят Даміана, Саксона і Кая, яких йому народила перша дружина – Джастін Вілсон. А ще двоє спадкоємців — Екс Еш Ей-Твелв та Екза Дарк Сайдеріл — з’явилися на світ, коли найбагатша людина у світі перебувала у відносинах зі співачкою Граймс. Нещодавно повідомлялося, що Ксав’є офіційно відмовився від прізвища батька та змінив стать.

Читайте также:   Ілон Маск розкрив особистість творця біткоїну

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 6

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *