Tesla повідомила про прийом попередніх замовлень на Model 3

Ціна довгоочікуваної моделі стартує від $35 000

Сьогодні, 1 березня, компанія Tesla досить несподівано повідомила про те, що з сьогоднішнього дня в США стартує прийом попередніх замовлень на довгоочікувану Model 3 в стандартній комплектації (Standard Range) за $ 35 000 (без будь-яких федеральних і місцевих субсидій). Автовиробник старанно працював над оптимізацією виробничої лінії і зниженням витрат на Model 3 (в числі інших необхідних кроків було скорочення персоналу). І ось результат – обіцяна Model 3 за $ 35 000 вже доступна для замовлення на сайті Tesla.

За цю суму замовник отримує задньопривідний електромобіль Model 3 з запасом ходу на 350 км, максимальною швидкістю 210 км/год і часом розгону з нуля до сотні км/год за 5,6 секунди.

За останній час конкуренція в сегменті електромобілів істотно зросла, новій Tesla Model 3 належить конкурувати з Chevy Bolt, Kia Niro EV і Hyundai Kona EV, які знаходяться в тому ж ціновому діапазоні і пропонують приблизно такий же запас ходу.

Читайте также:   Уголь стране: украинские запасы выросли на 5%

У «народної» версії Tesla Model 3, авжеж, є кілька відмінностей від більш дорогих конфігурацій, включаючи новий «стандартний інтер’єр». Це передбачає тканьові сидіння, ручне регулювання положення рульового колеса, базову обробку салону, базову аудіосистему, стандартні карти і навігацію. Протитуманні фари і док-станція для смартфона пішли під ніж. Але на панелі є чотири порти USB, так що, як то кажуть, невелика втрата. Крім того, автомобіль зберіг скляний дах і складні бічні дзеркала з підігрівом.

Tesla Model 3 за $ 35 000 доступна тільки в єдиному кольорі – чорному, за інші кольори доведеться доплачувати. Фарбування в синій і сріблястий кольори обійдеться в $ 1500, за білий колір – доведеться доплатити $ 1500, а за червоний – $ 2500. Що поробиш, треба ж компанії нарощувати продажі і прибуток. З іншого боку, чорний колір – безпрограшна класика.

Читайте также:   Ельвіра Гаврилова відвідала прес-конференцію, присвячену проекту Amaala в Монако (Фото+Відео)

Одночасно з конфігурацією Standard Range була представлена ще одна, більш далекобійна версія Standard Range Plus з запасом ходу 390 км, яка на $ 2000. дорожче. Від самої доступною Standard Range версія Standard Range Plus, що стоїть на сходинку вище, також відрізняється інтер’єром (регульовані сидіння, більш якісні матеріали обробки і просунута аудіосистема).

Треба відзначити, що для обох версій – Standard Range і Standard Range Plus – пакет можливостей Autopilot (Autosteer і Traffic Aware Cruise Control) доведеться докуповувати окремо. При оформленні замовлення включення в ціну функції Autopilot збільшить кінцеву вартість авто на $ 3 000, а після покупки опція обійдеться вже в $ 4 000.

При оформленні попереднього замовлення вказуються терміни доставки від 2 до 4 тижнів. Найближчі три-шість місяців купити Model 3 за $ 35 000 можна буде тільки в США, потім варіанти Standard Range і Standard Range Plus почнуть продаватися на інших ринках.

Читайте также:   Ілон Маск як і раніше готовий брати на роботу людей без вищої освіти

Підкреслимо, що Standard Range і Standard Range Plus – це нові конфігурації, які не плутати їх з недавнім зниженням цін, коли ціна на заднеприводную конфігурацію Mid Range Battery знизилася до $ 42,900 ($ 34,850 з урахуванням пільг).

Читайте також: КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ США ПОДАЛА ПОЗИВ ДО СУДУ НА ІЛОНА МАСКА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *