Збільшення масштабів бізнесу

Ваган Симонян у своєму офісі м. Одеса

Зростання бізнесу – складне завдання, для виконання якого є різні інструменти. Але головне – зуміти збалансувати співробітників і процеси. 

Співробітникам необхідно допомагати брати участь у тренінгах, постійно підвищувати рівень освіти, і використовувати нові технології. Керівнику необхідно визначити, чи задоволені співробітники вашим бізнесом, чи достатньо вони в нього залучені, і чи є серед них ті, кого б ви не хотіли бачити членом вашої команди. 

Почніть з правильного визначення цілей і пріоритетів. Оскільки особисте життя людини тісно переплетене з професійним, необхідно їх збалансувати. Стабільне особисте життя створює міцну основу для успіху в бізнесі. Складіть таблицю функціональної відповідальності по кожному ключовому співробітнику та ведіть облік планових показників і результатів кожного з них. 

Необхідно набрати людей, які вписуються у ваші корпоративні цінності, не вимагають управління з боку керівника, надихають команду своїми результатами. Кожному працівнику треба донести на чому він повинен концентруватися кожен день у повсякденній роботі для досягнення спільної мети. 

Також встановіть, хто з них за який результат – кількісний або якісний – несе відповідальність. І якщо це все звести в єдину таблицю, тоді буде легше визначити, чи складається ваша команда з відповідних співробітників, і чи всі вони дають потрібний результат. Визначте ті процеси які сприяють масштабуванню та зростанню бізнесу і розподіліть їх між співробітниками. Потім встановіть показник ефективності по кожному процесу і відстежуйте результат. 

При цьому, щоб утримати результативних людей керівнику потрібно допомогти їм використовувати їх сильні сторони, встановлювати зрозумілі цілі, визнавати результати й заохочувати, наймати менше, але платити добре. Для забезпечення стійкого зростання компанії необхідно скласти стратегію, де повинні бути прописані кілька ключових питань. 

  1. Просування бренду компанії, яка повинна запам’ятатися вашій аудиторії та асоціюватися з вашим продуктом. 
  2. Які обіцянки дає ваша компанія потенційним клієнтам, які їх болі вирішує, і як гарантує їх виконання. 
  3. Основні характеристики вашого продукту, що забезпечують конкурентну перевагу. 
  4. Який прибуток ви повинні за підсумком отримати. 

Далі необхідно скласти детальний план для виконання стратегії. На нарадах перевіряйте хто, що і коли повинен був зробити те чи інше завдання. Використання цих простих інструментів допоможе вам збільшити прибутковість бізнесу.

__________________

Читайте также:   Ощадливе ставлення до витрат ресурсів

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *