Кого не варто наймати на роботу?

Якщо хочете впевненого зростання і розвитку своєї компанії, дотримуйтеся певних правил при найманні на роботу співробітників. Не запрошуйте до себе працювати своїх друзів або родичів. Ніколи не наймайте дітей своїх клієнтів, партнерів або родичів. Якщо вам доведеться надалі розпрощатися з цим співробітником, то ви втратите і клієнта, і друга, і партнера. Якими б хорошими співробітниками вони не були, амбітні люди, які їх оточують, ніколи не змиряться з тим, що їм доводиться працювати в атмосфері сімейності і кумівства.

Намагайтеся не брати на роботу людей, які вже досягли успіхів в інших сферах бізнесу. У них швидше за все не прокинеться справжній інтерес до вашої справи. Ніколи не наймайте клієнтів вашої компанії. Якості, що визначають хорошого клієнта, зовсім не збігаються з якостями, необхідними для успіху у вашому бізнесі.

Читайте также:   Роль команди у зростанні компанії

Напружена атмосфера всередині компанії здатна розділити весь штат на кілька постійно ворогуючих між собою угрупувань. Щоб цього уникнути, звільняйте невиправних інтриганів. Їх завжди можна виявити по тому, наскільки часто вони скаржаться на підступи своїх суперників. Якщо хто-небудь починає поливати брудом свого колегу, викличте останнього і змусьте обвинувача ще раз повторити свої слова в його присутності.

Привчіть своїх людей з’ясовувати стосунки віч-на-віч. Припиняйте в зародку будь-які доноси та кляузи. Не заводьте «любимчиків» і не інтригуйте самі. Намагайтеся щоб ваш персонал приходив на роботу вчасно. Вимагайте, щоб працівники відразу ж відповідали на всі телефонні дзвінки. Слідкуйте за дотриманням конфіденційності інформації, що стосується ваших клієнтів. Нагадуйте вашим людям про необхідність дотримання високих професійних стандартів. Наполягайте на тому, щоб все робилося до призначеного терміну, навіть якщо для цього потрібно працювати всім до самого світанку і в вихідні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.