Міжнародна українсько-вірменська школа відкривається в Одесі

Ваган Симонян, член правління Одеської вірменської релігійної громади – один з ініціаторів будівництва Міжнародної українсько-вірменської школи

Дорогі друзі, поспішаю поділитися з вами радісною новиною про відкриття Міжнародної українсько-вірменська школи. Вона з’явиться в Одесі завдяки ініціативи Благодійного фонду ім. Св. Григорія Просвітителя, за підтримки Міністерств освіти двох країн – України та Вірменії. Нова школа – це чудова можливість для наших дітей вивчати в звичайній загальноосвітній школі, крім стандартних предметів, ще й вірменську мову літературу, історію та культурні традиції нашого народу, і, звичайно ж, отримувати якісну загальну освіту.

Відкриття Міжнародної українсько-вірменської школи – важлива подія для всієї вірменської громади Одеси. У правлінні Одеської вірменської релігійної громади і благодійного фонду ми задумували цю школу як інноваційний центр освіти, де викладання буде вестися відповідно до міжнародних стандартів. І цим планам судилося збутися. Нова школа буде оснащена сучасним обладнанням і засобами навчання, які допоможуть майбутнім учням швидше і краще засвоювати інформацію, а головне – заняття перетворяться для хлопців та дівчат в захоплюючий процес.

Звичайно, гаджети дуже важливі і істотно полегшують отримання знань, але головне – це особа викладача, який зуміє зацікавити дітей і прищепити бажання вчитися, пізнавати нове. Педагогічний колектив українсько-вірменської школи – це саме такі вчителі, професіонали найвищого рівня, які допоможуть нашим дітям розкрити свій потенціал і впевнено дивитися в майбутнє. Головне в освіті – навчити дитину думати самостійно, аналізувати, генерувати ідеї.

І це знаходить відображення в планах МУВШ: наша мета – створення на базі школи науково-дослідного і креативного центру для дітей, де сухі параграфи підручників замінить власний досвід, де будуть розвиватися здібності кожного учня. У школі продумані програми і для гуманітаріїв і для тих, кому ближче точні науки. Є напрямок з поглибленим вивченням природничо-наукових дисциплін, напрямок з наголосом на вивчення мов і історії, а також програма, спрямована на вивчення інформаційних технологій. Ще більше можливостей для розвитку відкриє взаємодія МУВШ з іншими навчальними закладами в Україні, Вірменії та усьому світі.

Отримати якісну освіту в Міжнародній українсько-вірменської школі зможуть діти будь-яких національностей, представлених в нашому місті. Я вітаю всіх нас з цією радісною подією і бажаю нашим дітям успіхів у навчанні, нових злетів і перемог!

Читайте также:   Як "виростити" хороших менеджерів середньої ланки?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 738

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *