Інструменти розвитку прибуткового бізнесу

Будь-яка компанія має життєвий цикл у вигляді зигзагоподібної кривої. Щоб залишатися довго на цій кривій, необхідно:

  • Розробити правильну стратегію.
  • Залучати та утримувати потрібні кадри. 
  • Забезпечити чітке виконання стратегії. 
  • Мати грошовий запас, щоб впоратися зі складнощами.

З 100% людей, які відкрили бізнес, 80% стають банкрутами. І лише небагатьом вдається подолати всі труднощі й вийти на прибуток. Для того, щоб домогтися успіху і перетворитися з середньої або дрібної компанії на велику, з виторгом у десятки мільйонів доларів, іноді потрібно від 20 років і більше. Однак, щоб пройти цей шлях, потрібно пережити багато процесів і етапів, і при всьому цьому постаратися зберегти власне душевне й фізичне здоров’я, а також добрі відносини з людьми. 

Чим менше підприємство залежить від свого керівника, тим вище його цінність. Для того, щоб вивести компанію в лідери своєї галузі необхідно: 

– скоротити час управління оперативною діяльністю на 70%; 

– спрямувати зусилля топменеджерів на тісну взаємодію з ринком; 

– правильно скоординувати роботу персоналу на досягнення мети. 

Після вирішення цих трьох завдань вас чекає збільшення виторгу, підвищення рентабельності, зростання вартості компанії. При управлінні персоналом створіть збірку правил (це можуть бути цінності компанії), регулярно їх повторюйте і будьте послідовні у їх дотриманні. При складанні стратегії врахуйте обов’язково, що ваші продукти або послуги повинні бути по-справжньому важливі для великої кількості людей і мають відрізнятися від конкурентів. 

При забезпеченні виконання стратегії задавайте співробітникам пріоритети, щодня збирайте кількісну та якісну статистику й аналізуйте її для прийняття правильних рішень, задавайте ефективний ритм систематичних нарад. Економно ставитеся до витрат і звертайте увагу не тільки на виторг і рівень прибутковості, але і на рух коштів. 

Для збільшення бізнесу необхідно скласти план, потім, озброївшись набором правил, почати його реалізацію. Необхідно фіксувати проміжні результати й при зміні зовнішніх факторів вносити по ходу коригування до плану. Завжди будьте напоготові, фокусуйтеся на завтрашній день, аналізуйте і розраховуйте кожен крок і його наслідки. Головне – пам’ятати про свою мету і рухатися вперед по плану, змінюючи лише при необхідності курс руху у зв’язку поточними обставинами.

В успішних бізнесменів і керівників є чітке бачення майбутнього і дисципліна, завдяки якій вони втілюють плани у реальність.

__________________

Читайте также:   Клієнтоорієнтованість - один з головних інструментів розвитку бізнесу

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.