Наслідки кризи відчує на собі кожен

Кожна країна, кожна компанія і кожна людина у світі відчує на собі наслідки коронавіруса. Ніхто не уникне фінансової кризи та її наслідків. Загальні збитки від кризи у світовому масштабі складуть трильйони доларів. У всьому світі зросте безробіття, яке особливо сильно вдарить по молоді. Доходи працівників всіх рівнів будуть знецінюватися. Криза призведе до зниження капіталу та прибутку компаній і до зростання дефіциту державних бюджетів. 

У більшості країн світу люди будуть страждати від наслідків кризи декілька років. Тому і люди, і компанії повинні жертвувати деякими звичками, скорочувати обсяги споживання і більш економно та ощадливо ставитися до витрат. Криза торкнеться і багатих. Вони втратять частину своїх активів і доходів. Їх кількість стане меншою. Вкрай висока швидкість поширення вірусу наочно показала наскільки глобальними й тісно пов’язаними виявилися в цей час всі країни світу та їх економіки. 

Однак держави на кризу відреагували замиканням у власних кордонах. Виходить, що економіка глобальна, а політика ні. Банки та інвестфонди виведуть гроші з країн, що розвиваються. Гроші перетечуть в країни яких менше торкнеться криза, і які найкращим чином покажуть себе в організації боротьби з короновірусом. Уряди країн намагаються подолати кризу дворівневою стратегією: 

  1. Порятунок життя людей.
  2. Порятунок економіки країни. 

Але я б ще порадив подумати над створенням інструментів, що дозволяють запобігти подібну кризу в майбутньому. А компаніям і їх лідерам потрібно подумати, як залишитися на плаву і про нові напрямки розвитку у сформованих реаліях.

________________

Читайте также:   Що таке Soft skills?

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *