Ощадливе ставлення до витрат ресурсів

Ощадливе ставлення до витрат ресурсів – один з потужних інструментів для розвитку малих і середніх підприємств. Один з інструментів ощадливості – це вимір продуктивності на одиницю витрачених ресурсів і усунення помилок. Ще один інструмент – це вимір якості операцій. Потрібно також вміти позбуватися непотрібних людей, елементів і процесів в системі.

Потрібно позбавлятися від усього, за що не хоче платити клієнт. Для цього можна витрати розділити на два види: на ті, які приносять цінність клієнтам, і ті, які не приносять. Наприклад, клієнтові все одно на якому сервері знаходиться ваша поштова скриня – на платному або на безкоштовному gmail. Скоротивши таким чином витрати на сервер, ваш клієнт нічого не втратить. Також, якщо переглянути всі статті витрат, можна заощадити дуже багато грошей. А це дозволить збільшити прибуток компанії.

Правильно перерозподіливши час, сили та процеси, співробітники не будуть витрачати даремно енергію, і направлять її на обслуговування клієнтів, що посприяє зростанню продажів і розвитку бізнесу. Розділіть ваш бізнес на кілька основних процесів, потім призначте на кожен процес відповідального, визначте, що є результатом кожного процесу (краще, щоб це були швидкість, вартість і якість), зробіть з цього таблицю й стежте щотижня.

Таким чином ви зможете побачити додаткові ланки на яких можна заощадити. Раз на пів року переглядайте процеси, адже вони застарівають і засмічуються різним непотребом.

Читайте также:   Вірменський бізнес-клуб і «Дія. Бізнес» – спільні цілі як основа перспективного співробітництва

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 635

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *