Бренд – важлива складова розвитку компанії

Ваган Симонян

Бренд – важлива складова розвитку компанії. Споживачі хочуть довіри й прозорості. Вони хочуть знати, з якою компанією вони матимуть справу, і при ухваленні рішення найчастіше  ґрунтуються на репутації. Тому створення, просування і підтримка бренду прискорює ріст і розвиток компанії.

Правильно розкручений бренд характеризує компанію. Якщо ваша компанія серйозно постраждала з якихось причин і втратила довіру клієнтів, то іноді варто зробити ребрендинг. Але найчастіше можна повернути довіру клієнтів своїм до них ставленням і правильним маркетингом стосовно бренду. Бренд вносить свій прямий внесок у розвиток бізнесу. Він являє собою один з основних факторів вибору. Бренд повинен допомагати й підштовхувати потенційного клієнта вибрати саме ваш товар або послугу. В основі будь-якого правильного бренду лежить зазвичай кілька факторів. Це організаційна модель компанії, процеси створення і просування продуктів, ставлення до клієнтів. 

Дуже важливо під одним брендом мати оптимальну кількість продуктів. Оскільки в основі різних продуктів лежать різні потреби. Ефективна лінійка продуктів повинна містити наступні властивості: 

  1. Стислість і простота. У споживача не повинно виникати складнощів в процесі вибору або покупки. 
  2. Взаємодоповнюваність. Споживач повинен мати можливість одночасно використовувати кілька продуктів, але так, щоб їх функції не перетиналися. 
  3. Особливість. Споживач повинен чітко розуміти різницю між продуктами. Необхідно весь час вводити інновації у свої послуги або продукти, і потім пропонувати ці продукти під вашим брендом. 

Використовуйте прості й зрозумілі людям слова в назві продуктів. Будьте ближче до людей та їх потреб.

Читайте также:   Як підвищити прибутковість компанії

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.