Вірменський бізнес-клуб і «Дія. Бізнес» – спільні цілі як основа перспективного співробітництва

Вірменський бізнес-клуб і «Дія. Бізнес»

Любі друзі!

У момент створення Вірменського бізнес-клубу ми задекларували наші головні цінності – допомога, підтримка і активний обмін досвідом в бізнес-середовищі. Ось вже п’ять років ВБК живе за цими принципами і приносить користь багатьом бізнесменам. Ми завжди були і залишаємося відкритою спільнотою і готові співпрацювати з іншими клубами та об’єднаннями, з якими наші цілі збігаються. В наш час, коли чергова глобальна економічний криза, спровокована пандемією і локдауном, відкинула світову економіку на кілька кроків назад, вижити бізнесу вкрай складно. І дуже важливо для кожного підприємця знайти точку опори. Вірменський бізнес-клуб і наші колеги з інших ділових клубів якраз і є цією точкою опори, що дозволяє бізнесменам не тільки не втратити свою справу, а й розвивати її в непростих економічних умовах.

І особливо радує, що сьогодні ініціатива створення таких організацій походить від нашої держави. Я говорю зараз про всеукраїнський центрі підтримки підприємців «Дія. Бізнес », з одеською філією якого віднедавна співпрацює Вірменський бізнес-клуб. «Дія. Бізнес» – це грандіозний проект з розвитку українського бізнесу, який діє і на онлайн-платформі, і офлайн – через центри підтримки бізнесменів. Цілі і завдання ВБК і «Дія. Бізнес» дуже схожі. На порталі проекту і в самому центрі можна отримати консультації з переводу бізнесу в онлайн і діджиталізації, з менеджменту і маркетингу, з продажу і HR, з франчайзингу і юридичних питань, з психології бізнесу, можна знайти ідею для власної справи та отримати пораду як її розвивати .

Якщо в масштабах країни така підтримка для підприємців тільки набирає обертів, в Одесі та Одеській області цим ось вже п’ять років активно займається ВБК. Семінари, тренінги, майстер-класи на різні теми, що стосуються всіх сфер бізнесу – важлива частина діяльності нашого бізнес-клубу. В середньому, два рази на місяць ми запрошуємо в ВБК відомих спікерів. Практика показує, що навіть бізнесмени зі стажем відкривають для себе багато нового на таких навчальних заходах і беруть із них реальну практичну користь, не кажучи вже про підприємців-початківців. Інноваційний бізнес-простір «Дія. Бізнес», відкривши філію в Одесі, також надає нашим одеським підприємцям освітні послуги, запрошуючи для проведення семінарів провідних українських бізнес-експертів, знавців своєї справи. І дуже символічно, що темою першого спільного заходу АБК і «Дія. Бізнес» стало партнерство в бізнесі. Відомий банкір і фінансовий експерт Володимир Артеменко переконаний, що керувати треба не тільки бізнесом, а й партнерством. Він поділився особистим досвідом побудови партнерських відносин, познайомив з інструментами управління партнерством, розповів як уберегти його від руйнівних конфліктів. У період кризи, як вважає Артеменко, тема партнерства особливо актуальна. І більшість з нас абсолютно з ним згодні.

Я впевнений, що партнерство Вірменського бізнес-клубу та «Дія. Бізнес» буде плідним та взаємовигідним, допоможе членам нашого клубу сформувати нові ділові зв’язки, знайти інвестиції для свого бізнесу і реалізувати амбітні плани.

Читайте также:   Маркетинг - це про науковий підхід, а не про інтуїцію

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 426

Напишите комментарий

Your email address will not be published.