Селф-брендинг: як перетворити своє ім’я на бренд

Селф-брендинг: як перетворити своє ім’я на бренд

Селф-бренд – спосіб самопрезентазії, який дозволяє краще налагодити комунікацію з клієнтами та партнерами, підвищити продажі та навіть розширити бізнес. Якщо ви досі вважаєте, що це просто новомодна вигадка, яка потрібна лише зіркам та блогерам, то ви не тільки глибоко помиляєтесь, а ще й пасете задніх на роботі.

Навіщо вам перетворюватися на бренд?

Клієнти, покупці, споживачі продуктів та послуг уже втомилися від величезних безликих корпорацій. Людям подобається бачити людину, конкретного професіонала та взаємодіяти з ним. Ім’я продає краще, ніж назва. Портрет засновника викликає більше довіри, ніж логотип компанії.

Навіть якщо ви не відкриваєте власну справу, а працюєте на когось – ваші соцмережі давно перестали бути особистим простором та стали частиною резюме. Клієнти не лінуються прогуглити, перш ніж прийти до вас на консультації. Працедавці часто просять посилання на акаунти, перш ніж провести співбесіду.

Читайте также:   Вечернее платье "рыбка" или "русалка"

Етапи створення особистісного бренду для директора компанії

Сайт – це обличчя компанії. Всі тексти та вся інформація на ньому подається від лиця компанії. Але в розділі «Про нас» незле буде поставити фото керівника та розмістити його звернення до клієнтів.

Блог. Покажіть, що на чолі фірми стоїть компетентна людина, яка може розказати багато корисного.

Соцмережі. Найсильніший інструмент особистісного бренду. Пам’ятайте, що Facebook розрахований на тексти, для Instagram – ефективніше буде робити акцент на фото, а Linkedin підходить для професійного спілкування та пошуку працівників та партнерів.

Селф-бренд для селф-мейд

Директору компанії, чи будь-якому керівнику, яку створює свій бренд в межах і на благо фірми, набагато легше, аніж тим, кому немає від чого відштовхуватись. Якщо ви саме з таких, то вам варто дати відповіді на наступні питання: що відрізняє вас від інших? На яку аудиторію будете орієнтуватися? Які цінності будете транслювати (збереження екології, саморозвиток, турбота про дітей і т.ін.)?

Читайте также:   Богині стилю: на кого підписатись в Instagram

Як майданчик для створення та просування бренду створіть сайт, або можете обмежитись профілем в Instagram. Заздалегідь потурбуйтеся про якісне візуальне наповнення – знайдіть фотографа, з яким могли б співпрацювати.

Продумайте контент-план. Він повинен складатися із постів, які рекламують вас, ваших роздумів та корисної для цільової аудиторії інформації.

Витрачайтеся на рекламу. Можете рекламувати найвдаліші пости, чи платити іншим блогерам за рекламу вашого профіля.

Головне правило селф-бренду – виходьте в оффлайн. Беріть участь у конференціях, майстер-класах, презентаціях, заводьте корисні знайомства.

І пам’ятайте: для максимального ефекту потрібні терпіння та періодичність. Діліться своїм досвідом і люди віддячать вам сторицею!

Читайте також: ЯК УСЕ ВСТИГАТИ: ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ВІД ЕЛЬВІРИ ГАВРИЛОВОЇ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 453

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *