5 сайтів, що підвищують продуктивність

5 сайтів, що підвищують продуктивність

Вчені стверджують, що фонова ненав’язлива музика здатна в рази підвищити продуктивність праці. Особливо це стосується тих, хто займається інтелектуальною роботою. Справа в тім, що музика допомагає сконцентруватися на одній справі і завершити її швидше та креативніше, ніж під час роботи в тиші чи під час бубоніння колег в офісі. Єдина умова – музика повинна обиратися лише вами і лише для вас, це справа дуже індивідуальна. Є кілька онлайн-ресурсів, які допоможуть з цим.

noisli.com

Сайт дозволяє відчути себе справжнім діджеєм, адже дає змогу самостійно створювати шум чи музику, під яку захочеться працювати. Щойно ви переходите на сайт, він запитує вас, яких звуків вам зараз хочеться – розслабляючих, мотивуючих, чи випадкових мелодій. Це дозволяє підібрати звуковий ряд під свій темп роботи. Далі можете налаштувати інтенсивність та гучність тих чи інших звуків. Якість повністю вимкнути, якісь трохи приглушити.

Читайте также:   Зачіска: 4 аксесуари з 90-х, які повернулися до моди цією весною

relax.li

Дуже простий сервіс, на якому ви можете послухати звуки живої природи. Стихію можна обрати в меню. Серед пропонованих варіантів – шум океану, гірський струмок, звук дощу, літній ліс, мурчання кота. Звуки супроводжуються відповідним відеорядом.

coffitivity.com

Якщо ви любитель працювати у кав’ярнях та пабах, але життя склалося так, що доводиться сидіти в задушливому офісі, то цей сервіс саме для вас. Його особливість в тому, що тут зібрані звуки закладів зі всього світу. Можете відчути себе письменником, який творить в богемній забігайлівці десь в Парижі, чи проникнутись атмосферою нью-йоркського джаз-кабаре.

youarelistening.to

Автори цього сервісу вважають, що найкраще на нашу працездатність впливають звуки великого шумного міста. Тому вони пропонують працювати під переговори працівників аварійних служб та поліції. На ресурсі зібрані прямі поліцейські ефіри різних американських мегаполісів та навіть записи розмов із космічними станціями.

Читайте также:   Чи допоможе навчання клієнтів збільшити продажі

asoftmurmur.com

Ресурс дозволяє налаштовувати звуки погоди за власним бажанням. Захотілося – і от ви вже насолоджуєтеся тим, що працюєте в затишному кабінеті, поки десь там вирує нещадна гроза. Можете закінчити грозу і послухати тріщання воню в каміні, чи опинитися в літньому лісі, де співають плашки та повіває лагідний вітерець, або в затишній кавяреньці.

Читайте також: НОВИЙ СУПЕРТРЕНД: ЩО ТАКЕ ТАЙ-ДАЙ І ЯК ЙОГО НОСИТИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *