Хто старе пом’яне: речі з 2018-го, яких треба терміново позбутися

Хто старе пом’яне: речі з 2018-го, яких треба терміново позбутися

Не все, що гарно виглядає на подіумі, буде так само красиво виглядати на вулиці чи на роботі. Через те деякі тренди 2018-го краще забути, як страшний сон. Поносили, та й годі. В 2019-му дизайнерам в голови прийде ще не одна божевільна ідея, тому звільняємо шафу для нових експериментів!

Костюми оверсайз

Доки піджак з широкими плечима та вільні костюмні брюки не стали мейнстрімом, їх носили лише ті, кому такий крій дійсно пасує. Таких жінок дуже мало. У 2018-му оверсайз-костюми почали розлітатися з вітрин і полиць бутиків і заполонили вулиці. Позбудьтеся вашого костюма, якщо він виглядає дивно й мішкувато.

Читайте также:   Не Vogue-ом єдиним: топ-6 книжок про моду

Кислотні кольори

Мода на кольори «вирвиоко» зникла так само швидко, як і увірвалася в шафи модниць. Неонові босоніжки, аксесуари та одяг почали так часто зустрічатись, що вже дратують, а не викликають замилування.

Монохромний образ

NEW YORK, NY – DECEMBER 11: Gigi Hadid wears orange on December 11, 2018 in New York City. (Photo by Jackson Lee/GC Images)

Якщо ви не Вікторія Бекхем, то, швидше за все, вам рідко вдається з ніг до голови вбратися в один відтінок і виглядати при цьому стильно. Тому від подальших спроб раджу відмовитися. До того ж, для 2019-го цей тренд уже застарів.

Кросівки-шкарпетки

«Ugly sneakers» – кросівки, які ніби складають продовження шкарпеток – були в колекціях чи не кожного пристойного спортивного бренду. На щастя, до моди повертаються класичні стримані форми. Те ж стосується, до речі, й «ugly shoes» – туфельок та босоніжок із гротескними деталями, перебільшеним оверсайзом та складною геометрією.

Читайте также:   Чи допоможе навчання клієнтів збільшити продажі?

Прозорі сумки

Це був тренд для тих, кому є чим похвалитись в своїй сумочці. У минулому році такі сумочки були на піку своєї популярності і в 2019-му тепер виглядають дещо застарілими. До того ж, обертів зараз набирає мода на все еко, тому речі й аксесуари із пластику та природного хутра втрачають актуальність і розцінюються в деяких колах ледь не як злочин.

Читайте також: ЧИТАЦЬКИЙ ЩОДЕННИК: ТОП-6 КНИЖОК ДЛЯ БІЗНЕС-ЛЕДІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1003

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *