Персональний брендінг: початок

Персональний брендинг – це процес розробки «знаку», який створюється навколо вашого імені або вашої кар’єри. Ви використовуєте цей «знак», щоб висловити і передати свої навички, особистість і цінності.

Ми всі можемо бути брендом і розвивати свою здатність виділятися і бути унікальними. Ця унікальність привертає людей до нашого продукту, наших послуг або навіть просто до нашого месседжу. Ваш особистий бренд повинен бути про те, хто ви є і що ви пропонуєте.

Чому персональні бренди необхідні всім?

Персональні бренди повинні бути важливі для всіх. Персональні бренди призначені не тільки для підприємця, володаря власного бізнесу. Це секретний соус, який може змусити вас виділитися із купи резюме.

Якщо ви не розробляєте свій особистий бренд, інші зроблять це за вас. Розвиток вашого особистого бренду – це проактивний спосіб контролювати розвиток вашої кар’єри і те, як вас сприймають на ринку.

Читайте также:   Топ-4 тренди майбутнього сезону

Сильний особистий бренд вплине на вашу здатність отримати правильну роботу, просування по службі і збільшить вашу здатність залучати таланти і капітал. Отже, давайте подивимося на поради, які можуть допомогти вам у створенні власного особистого бренду:

Створіть свою платформу

Якщо у вас буде особистий бренд, вам знадобиться веб-сайт для створення віртуальної платформи. Ваш сайт повинен бути вашим ім’ям. Вам також знадобляться облікові записи в соціальних мережах, які представляють ваш бренд. Ви будете використовувати ці платформи, щоб заявити про себе.

Визначте свою унікальність і свої сильні сторони

Подумайте про характеристики і сильні сторони, які ви створили в своїй кар’єрі. Якщо вам важко з відповіддю, згадайте про якусь одну з ваших сильних сторін, яку найчастіше згадують оточувальні. Якщо ви все ще сумніваєтесь — просто спитайте друзів.

Постійне самовдосконалення

Як тільки ви визначили свою унікальність і сильні сторони, вдосконалюйте їх. Дізнайтеся все, що ви можете дізнатися і станьте експертом в цій галузі.Та не переставайте вчитися. Читайте, засвоюйте і вчіть.

Читайте также:   Кристиан Диор и женщины его вдохновлявшие

Поділіться своїми знаннями

Недостатньо вивчити усе. Ви повинні вчити цьому і ділитися своїми знаннями, допомагаючи іншим. Робіть це за допомогою відео, соціальних мереж, а також пишіть онлайн та офлайн. Саме тут ви демонструєте, що ви професіонал своєї справи, і отримуєте від цього популярність.

Будь собою

Знайдіть свій стиль. Вам не потрібно робити те, що роблять всі інші, і просто слідувати за натовпом. Використовуйте свій стиль і унікальність, щоб привернути роботу і клієнта, якого ви бажаєте. Подумайте про Гарі Вайнерчука і про те, як він створив свій бренд, знімаючи відеоролики, в яких ділиться оглядами вин і порадами. Більше ніхто цим не займався, і тепер сотні людей ідуть по його стопах. Знайдіть свій власний стиль і створіть зразок для інших.

Читайте также:   Як подолати стрес: 6 перевірених методів

Визначте свої цінності і встановіть свої пріоритети

Важливо мати чітке уявлення про ваші особисті і професійні цілі, як короткострокові, так і довгострокові. Це допоможе вам не тільки визначити найбільш важливі речі, на які ви будете витрачати час, але також буде мати щось, з чим можна пов’язати нові проекти. Використовуйте ваші цінності і пріоритети в якості компаса, який направляє вас як у дії, так і в процесі прийняття рішень. Це гарантує, що ви залишитеся на правильному шляху.

Висновок зі створення особистого бренду

Створення особистого бренду вимагає часу і зусиль, але воно того варте. Потреба в особистому бренді буде продовжувати рости. Це те, що ніхто не може відібрати у вас, і воно може слідувати за вами протягом усієї вашої кар’єри. Ця вимога лідерства, яка дозволяє людям знати, хто ви і за що ви виступаєте.

Читайте також: ПРАВИЛА ВЕДЕННЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 28

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *