Правила ведення успішного бізнесу

Кожен керівник має в своєму арсеналі список напрацьованих за роки практики правил для ведення успішного бізнесу. Деякі пункти цього списку можуть бути універсальними, а деякі — підходять саме для цього окремо взятого бізнесу та його керівника. Я пропоную вам сьогодні ознайомитись з моїм списком більш-менш універсальних порад для успішного управління. Слідувати їм можна і потрібно, але й інколи порушувати їх теж не забороняється.

1 Підвищуйте конкурентоспроможність

Формування в цілях підвищення конкурентоспроможності постійної цільової спрямованості на поліпшення продукції і послуг дозволяє залишатися в бізнесі і виконувати поставлені перед організацією задачі.

2 Приймайте нову філософію

Ми знаходимося в новій економічній епосі. Малий і середній бізнес повинен відмовитися від сумнівів, повинен навчитися відповідальності і очолити процес змін.

Читайте также:   Бэкстейдж фотосета в баварской тематике для журнала Financoff (Ноябрь)

3 Якість продукції та послуг

Якість продукції та послуг не повинна визначатися контролем. Виключайте необхідність масового контролю, “вбудовуйте” якість в саму продукцію/послуги.

4 Бізнес – це не тільки ціни

Мінімізуйте сумарні витрати. Домагайтеся того, щоб за кожен вид використовуваних вами ресурсів відповідав єдиний постачальник, встановлюйте з ним довгострокові взаємозвідносини.

5 Скорочення витрат

Постійно покращуйте систему виробництва і послуг в напрямку підвищення якості та продуктивності, постійно скорочуючи, таким чином, витрати.

6 Постійне навчання

Проводьте спрямовані на досягнення цілей бізнесу навчання серед працівників. Впроваджуйте інноваційні методики.

7 Контролюйте, але не насідайте

Мета контролю – надання допомоги співробітникам у вирішенні робочих завдань. Управлінський контроль передбачає всього лише точну оцінку кваліфікації співробітників і спостереження за їх діями.

Читайте также:   Персональний брендінг: початок

8 “Тільки сміливим підкоряються моря”

Відкиньте страхи, тому що кожен може працювати ефективно на благо компанії – головне правильно спрямувати і мотивувати свпівробітника.

9 Руйнуйте бар’єри між відділами

Співробітники відділів досліджень, проектування, торгівлі і виробництва (як і будь-які інші відділи) повинні працювати як єдина команда, заздалегідь визначаючи можливі виробничі проблеми, зустрічаючи їх у всеозброєнні.

10 Геть плакати і гасла

Відмовтеся від закликів і переконань, плакатів з плановими завданнями, гаслами, що кличуть до нових висот продуктивності.

Подібні переконання створюють лише ворожі взаємини, оскільки левова частка чинників, відповідальних за низьку якість і продуктивність закладені в самій системі і їх усунення лежить за межами компетенцій робочої сили.

Читайте также:   Селф-брендинг: як перетворити своє ім’я на бренд

11 Будьте лідером

а. Відмовтеся від стандартів, обсягів робіт (завдань). Замінюйте їх лідерством.

б. Виключіть цільовий менеджмент (цифри, кількісні завдання). Замінюйте їх лідерством.

12 Гордість за результати

Працівник-погодинник має право пишатися результатами своєї праці. Відповідальність підприємця за абсолютні цифри повинна змінитися відповідальністю за їх якість.

13 Підвищення професіоналізму

Розробляйте дієві програми підвищення кваліфікації і самовдосконалення.

14 Значимість співробітника

Кожен співробітник — це частинка загального ланцюга, який повиннен робити максимальний можливий особистий внесок у процес розвитку бізнесу. Послаблення одного — веде до втрати цілісності усієї структури.

Я сподіваюсь мої поради були для вас корисними. Успіхів вам!

Читайте також: ШКІДЛИВІ УЗАГАЛЬНЕННЯ: ЧОМУ ТЕОРІЯ ПОКОЛІНЬ НЕ ПРАЦЮЄ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 535

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *