Правила ведення успішного бізнесу

Кожен керівник має в своєму арсеналі список напрацьованих за роки практики правил для ведення успішного бізнесу. Деякі пункти цього списку можуть бути універсальними, а деякі — підходять саме для цього окремо взятого бізнесу та його керівника. Я пропоную вам сьогодні ознайомитись з моїм списком більш-менш універсальних порад для успішного управління. Слідувати їм можна і потрібно, але й інколи порушувати їх теж не забороняється.

1 Підвищуйте конкурентоспроможність

Формування в цілях підвищення конкурентоспроможності постійної цільової спрямованості на поліпшення продукції і послуг дозволяє залишатися в бізнесі і виконувати поставлені перед організацією задачі.

2 Приймайте нову філософію

Ми знаходимося в новій економічній епосі. Малий і середній бізнес повинен відмовитися від сумнівів, повинен навчитися відповідальності і очолити процес змін.

Читайте также:   Цвет настроения розовый: Почему модные дома диктуют «зефирное» настроение? - блог Эльвиры Гавриловой

3 Якість продукції та послуг

Якість продукції та послуг не повинна визначатися контролем. Виключайте необхідність масового контролю, “вбудовуйте” якість в саму продукцію/послуги.

4 Бізнес – це не тільки ціни

Мінімізуйте сумарні витрати. Домагайтеся того, щоб за кожен вид використовуваних вами ресурсів відповідав єдиний постачальник, встановлюйте з ним довгострокові взаємозвідносини.

5 Скорочення витрат

Постійно покращуйте систему виробництва і послуг в напрямку підвищення якості та продуктивності, постійно скорочуючи, таким чином, витрати.

6 Постійне навчання

Проводьте спрямовані на досягнення цілей бізнесу навчання серед працівників. Впроваджуйте інноваційні методики.

7 Контролюйте, але не насідайте

Мета контролю – надання допомоги співробітникам у вирішенні робочих завдань. Управлінський контроль передбачає всього лише точну оцінку кваліфікації співробітників і спостереження за їх діями.

Читайте также:   Вечернее платье "рыбка" или "русалка"

8 “Тільки сміливим підкоряються моря”

Відкиньте страхи, тому що кожен може працювати ефективно на благо компанії – головне правильно спрямувати і мотивувати свпівробітника.

9 Руйнуйте бар’єри між відділами

Співробітники відділів досліджень, проектування, торгівлі і виробництва (як і будь-які інші відділи) повинні працювати як єдина команда, заздалегідь визначаючи можливі виробничі проблеми, зустрічаючи їх у всеозброєнні.

10 Геть плакати і гасла

Відмовтеся від закликів і переконань, плакатів з плановими завданнями, гаслами, що кличуть до нових висот продуктивності.

Подібні переконання створюють лише ворожі взаємини, оскільки левова частка чинників, відповідальних за низьку якість і продуктивність закладені в самій системі і їх усунення лежить за межами компетенцій робочої сили.

Читайте также:   Модные тенденции весны-2018: женское пальто

11 Будьте лідером

а. Відмовтеся від стандартів, обсягів робіт (завдань). Замінюйте їх лідерством.

б. Виключіть цільовий менеджмент (цифри, кількісні завдання). Замінюйте їх лідерством.

12 Гордість за результати

Працівник-погодинник має право пишатися результатами своєї праці. Відповідальність підприємця за абсолютні цифри повинна змінитися відповідальністю за їх якість.

13 Підвищення професіоналізму

Розробляйте дієві програми підвищення кваліфікації і самовдосконалення.

14 Значимість співробітника

Кожен співробітник — це частинка загального ланцюга, який повиннен робити максимальний можливий особистий внесок у процес розвитку бізнесу. Послаблення одного — веде до втрати цілісності усієї структури.

Я сподіваюсь мої поради були для вас корисними. Успіхів вам!

Читайте також: ШКІДЛИВІ УЗАГАЛЬНЕННЯ: ЧОМУ ТЕОРІЯ ПОКОЛІНЬ НЕ ПРАЦЮЄ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 533

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *