Новий супертренд: що таке тай-дай і як його носити

Новий супертренд: що таке тай-дай і як його носити

Тай-дай прийшов до нас із моди американських 60-70-х, коли «діти квітів» скандували «Make love, not war» та розфарбовували одяг яскравими психоделічними принтами. Дослівно з англійської назва цього тренду перекладається як «скрути та пофарбуй». Саме такою технікою користувалися хіпі: скручували футболку чи джинси, перев’язували ниткою та опускали в фарбу. Таким чином частина одягу зафарбовувалася у вигадливі каляки-маляки.

Чому це модно?

Речі, пофарбовані в такій техніці завжди будуть ексклюзивними, адже створити два ідентичних принта тай-дай – майже неможливо. Індивідуальність в наш час високо цінується.

Ще одна причина повернення до стилю кінця 60-х – це наростання настроїв незгоди з існуючими соціальними стандартами. Мода хіпі – це мода бунту. Бунту проти пуританської зашореної моралі, яка впливала не лише на уми, а й на гардероб. Речі з «квітчастим» та різнокольоровим малюнком стали яскравим символом боротьби за права людей та демократію. Мітинги проти політики Трампа в США, революція парасольок в Японії, часті та масштабні мітинги в Румунії, Революція Гідності в Україні нагадують нам, що в світі зараз панують ті ж неспокійні бунтівні настрої, які панували в США наприкінці 60-х.

Читайте также:   Магія слова «ні»: вчимося відмовляти правильно

Боді-позитив, вегетаріанство та інші еко-тренди входять у наше життя і непомітно підточують усі стандарти моди, краси та здорового способу життя. Свій початок вони також беруть із контр-культури хіпі, яка не лише гаслами, а й способом життя та одягом доносила до інших свої переконання.

Перевага тренду

Тай-дай дає простір для самовираження без оглядки на бренди. Таку річ дуже легко створити у себе вдома і неможливо при цьому зіпсувати.

Придбані в магазині, речі тай-дай все одно залишаються яскравими та оригінальними. Доки вони не заполонять вулиці, ви будете виглядати в них свіжо, сміливо та по-революційному стильно.

Читайте також: НЕ VOGUE-ОМ ЄДИНИМ: ТОП-6 КНИЖОК ПРО МОДУ

Читайте также:   6 главных трендов осенней моды - fashion блогер Эльвира Гаврилова

 

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.




Комментариев: 8

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *