Не Vogue-ом єдиним: топ-6 книжок про моду

Не Vogue-ом єдиним: топ-6 книжок про моду

Мода мінлива, як погода в березні. Але для того, щоб справді добре на ній розумітися, журналів та блогів, які оперативно передають найсвіжішу інформацію з подіумів, не достатньо. Потрібно мати хоч якесь уявлення про історію фешн-індустрії, біографії найвидатніших кутюр’є та розуміти зв’язок між модою та соціокультурним тлом, на якому вона формується. Заповнити ці прогалини в фешн-освіті та витворити свій вишуканий неповторний стиль вам допоможуть наступні книги:

«100 років моди», Келлі Блекмен

Це не нудні історичні розвідки, як може здатися із назви. Книга більше нагадує якісний альбом із чудовими вінтажними знімками та коментарями авторки. «100 років моди» розповість, як змінювалася мода за останні сто років та допоможе зорієнтуватися в фасонах та видах крою. Це настільна книга багатьох іменитих дизайнерів та модельєрів.

Читайте также:   Вечернее платье "рыбка" или "русалка"

«Дрес-код. Гола правда про моду», Марі Ґрінде Арнтцен

Авторка вважає, що мода виникла через два суперечливі почуття – бути як усі та виділятися у натовпі. На сторінках «Дрес-коду…» Марі Арнтцен розмірковує про те, чим насправді є мода: чому вона заохочує в нас сліпе споживацтво, поклоніння брендам, провокує масштабні екологічні проблеми та яке місце в нашому житті відіграє краса.

«Змініть свій гардероб, щоб змінити своє життя», Джордж Брешія

Відомий стиліст та модний експерт Джлрдж Брешія розповідає правила та хитрощі про те, як змінити свій зовнішній вигляд шляхом внутрішніх трансформацій. Він відкриває нам очі на те, яким потужним засобом впливу є одяг та як він може змінити наше життя.

Читайте также:   5 трендов с Недели высокой моды на каждый день - fashion блогер Эльвира Гаврилова

«Парижанка та її стиль» , Інес де ла Фрессанж і Софі Гаше

Парижанки, здається, вже народжуються з умінням в будь-якій ситуації виглядати водночас шикарно та легко й невимушено. Ну хто б не хотів набути такого вміння? Авторки книжки теж так подумали і створили справжній підручник зі стилю парижанки. Книга стала бестселером і набула шаленої популярності.

Серія «Легенди Моди» від Vogue

Моду краще вивчати через історії людей, які її створювали. Серія складається з біографій таких геніїв як Крістіан Діор, Коко Шанель, Вів’єн Вествуд, Олександр Макквін та інших, з унікальних фотографій з архівів Vogue та коментарів модних критиків.

«Ukraine in Vogue», Тетяна Соловей, Соня Кваша, Вєня Брикалін

Читайте также:   5 сайтів, що підвищують продуктивність

Унікальний фотоальбом, присвячений 5-річчю українського Vogue. В книгу помістили найкращі матеріали журналу, обкладинки, фото, розповіді про команду а також спогади редакторів та працівників про планерки, кругосвітні зйомки, складні інтерв’ю.

Читайте також: СУКНЯ+БРЮКИ: ГОЛОВНИЙ ТРЕНД 2019-ГО

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *