Сукня+брюки: головний тренд 2019-го

Сукня+брюки: головний тренд 2019-го

В pre-fall колекціях багатьох модних брендів намітилася нова тенденція – одягати поверх брюк сукні. Fassion-експерти стверджують, що ближче до кінця літа так одягатиметься кожна поважаюча себе модниця.

В новій колекції Calvin Klein, яку розробив Ральф Сімонс, переосмислюється класика. Тому дизайнер поєднує непоєднувані класичні деталі гардеробу. Так широкі вельветові брюки він рекомендує носити з асиметричними блузами-сукнями та класичними вільними накидками.

Підтримала цей тренд і дизайнерка Розетта Гетті. Її колекції й раніше вирізнялися багатошаровими образами, в яких головну скрипку грали брюки – гіпертрофовані, класичні, укорочені, кюлоти. Тепер вона пропонує удосконалити минулорічний тренд на однотонні костюми, замінивши формальний верх на довгі блузи-сукні. Брюки кльош виглядають в такому тандемі надзвичайно стильно.

Читайте также:   Як побудувати бізнес на $800 млн, рятуючи працівників кол-центрів від стресу за допомогою штучного інтелекту

Proenza Schouler пішли ще далі, розвиваючи цей тренд, і поєднали кльошеві джинси-варьонки із шкіряним сарафаном, чорні класичні кльошеві брюки – із сукнями, що нагадують нічну сорочку, та сукнями із «хижим» принтом, а картаті «твідові» – із облягаючими трикотажними сукнями із розпірками з боків.

Читайте також: ВВІЧЛИВИЙ РЕПОСТ: ПРАВИЛА МЕРЕЖЕВОГО ЕТИКЕТУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 10

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *