6 кращих фільмів, які мотивують працювати!

Іноді, особливо за часів важкої роботи, варто відволікатися і переключати розум на інші справи. Відмінним варіантом може стати перегляд хорошого кіно! Пропоную вам підбірку цікавих фільмів, які допоможуть вам відразу в двох питаннях: ви зможете відпочити і прекрасно провести час, і надихнутися на нові звершення!

Стажер

Кіно про те, що працювати ніколи не пізно і ніколи не соромно! Літній пенсіонер вирішив внести різноманітність у своє життя і влаштувався на нову роботу – в сучасну динамічну фірму інтернет-торгівлі. Все про його переживання, оточення, і про те як важливо знайти своє місце в житті і займатися улюбленою справою.

Кадри

Відмінна історія про те, що потрібно завжди стежити за світом, що так стрімко розвивається, і його тенденціями, інакше можна втратити можливість усього життя! Весело, легко і невимушено фільм розкриває питання, які деякі люди бояться собі задавати.

Добрий ранок

Фільм – майже що готова інструкція з поведінки з новим персоналом, особливо “проблемним”. Розповість про те, що навіть у важких ситуаціях можна знайти вихід, помирити ворогів і домогтися найкращого результату!

Стрінгер

Напружений і трохи жорсткий фільм про справжню завзятість і уміння йти до мети не дивлячись ні на що. Молодий чоловік, намагаючись знайти своє місце в світі і заробити грошей, виходить на небезпечну стежку, де на його шляху стоять живі люди, зі своїми цілями і інтересами. Фільм розповідає про те, як люди стають божевільними кар’єристами і іноді втрачають себе.

Одержимість

Фільм, який взяв багато нагород на кінофестивалях по всьому світу. Історія про молодого музиканта, який потрапляє “в командування” одному з найсуворіших і нестриманіших вчителів в світі. Розповідь про завзятість, мрії і кмітливість – історія тримає в напрузі до кінця.

Людина, яка змінила все

Історія про те, що навіть в моменти відчаю можна знайти вихід зі складної ситуації. Менеджер бейсбольної команди повинен “підняти їх з колін” при відсутності фінансування і підтримки. Але він зустрічає аналітика, який допомагає йому абсолютно по-новому поглянути на ситуацію. Відмінне кіно для того часу, коли вам потрібні додаткові сили працювати!

Читайте також: 5 СПОСОБІВ ЗРОБИТИ РАНОК МАКСИМАЛЬНО ПРОДУКТИВНИМ

Читайте также:   Як грамотно сформувати ТЗ в Відеопродакшн

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *