6 книг, які читають сучасні лідери

Сьогодні не обов’язково бути начальником щоб бути лідером, і навпаки – не кожен начальник справжній лідер. Даного статусу домагаються цілим спектром дій і особистих якостей, якими пишаються не всі.

Однак, якщо ви не можете сказати що ви є безперечним лідером думки у вашій компанії (і робочій, і дружній), не впадайте у відчай. Я люблю говорити, що немає нічого, чому б не можна було навчитися, і це абсолютно точно можна віднести до лідерства. Адже ними не народжуються, а стають. І найкращий спосіб навчитися – це зануритися з головою в книги! Тому сьогодні я поділюся з вами списком цікавих книг, обов’язкових до читання всім тим, хто бажає зміцнити свої позиції в будь-якому колективі і стати справжнім лідером!

Теорія U. Отто Шармер

Читайте также:   5 принципів успішної командної роботи

Автор розробив оригінальний підхід і власний U-процес, зачіпаючи багато сфер психології та менеджменту. Він пропонує більше дивитися в майбутнє і використовувати майбутні ресурси, ніж залишатися на місці.

Маестро та їх музика. Джон Мосері

Незвичайний підхід до питання лідерства, який виявляється досить очевидним, варто тільки задуматися. Диригент – безсумнівний лідер оркестру, йому довірять і його слухають, і тільки він несе відповідальність за те, який звук почує слухач. Так що книга від одного з кращих світових диригентів про його злети й падіння, про таємниці професії і особистий досвід стане для вас відмінним путівником!

Ген директора. Володимир Моженков

Це не книга-інструкція, і це не книга-путівник. Це розповідь від першої особи про те, як керувати однією з найбільших компаній світу. Найуспішніший керівник представництва Audi в ЄС ділиться власним досвідом управління і ведення бізнесу, і саме з його відвертої розповіді можна почерпнути неймовірні знання і цікаві прийоми справжнього лідера.

Всі начальники роблять це. Брюс Тулган

Читайте также:   Топ 3 стратегії для просування в Instagram, якщо у вас не "фото-товар"

Один з найбільш досвідчених у світі босів протягом 20 років ставив менеджерам самих різних позицій одне і те ж саме питання – з якими найгіршими складнощами вони стикалися. А потім організував відповіді і написав книгу про 27 найпоширеніших з них. Книга-пам’ятка по тому, як уникнути описаних в ній проблем.

Управління полярностями. Баррі Джонсон

Інша назва книги – як вирішувати нерозв’язні проблеми. У житті іноді трапляються такі неприємні ситуації, що здається, ніби виходу з них просто немає. Однак, життя триває, і робота теж, і в цій книзі описано, які саме люди найпростіше знаходять вихід з подібних тупиків. До речі, книга перебувала в стадії написання з 1975 року!

Психологія переконання. Роберт Чалдини

Читайте также:   Як уникнути 5 основних помилок при проведенні робочих нарад

Дана книга, мабуть, буде корисна всім, а не тільки лідерам і менеджерам. Простими словами і з глибоким змістом автор зумів донести основну думку і дати відповіді на багато важливих питань. Як управляти людьми і бути їм другом, як навчитися переконувати впертих і вмовляти невпевнених. Просте керівництво по спілкуванню з людьми на вигідних для вас умовах.

Читайте також: ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО СТАНУТЬ РЕАЛЬНІСТЮ В ЦЬОМУ РОЦІ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *