Що буде, якщо засмагати з автозасмагою на тілі

Особливості застосування автозасмаги

Ми всі здалися під натиском спеки – базовий гардероб тепер складається суцільно з коротких суконь, спідниць, майок і шорт. Що робити, якщо ви вже подбали про золотистий колір шкіри і завчасно завдали автозагар? Відсиджуватися в тіні, гарячково змивати засіб з шкіри або спокійно засмагати?

Про засмагу і автозасмагу

Автозасмага в розумінні багатьох – це не тільки альтернатива солярію в холодну пору року, але і більш корисна заміна природного загару влітку. Така думка не зовсім правильна. Звичайно, нанести професійну автозасмагу на шкіру набагато гуманніше, ніж смажитися в солярії і піддавати своє здоров’я ризику. Але перебувати на сонці нам життєво необхідно. Без цього не буде відбуватися синтез жиророзчинних вітамінів і перш за все вітаміну D. На цьому за великим рахунком тримається вся імунна система, ось чому без природної засмаги ніяк не обійтися – зрозуміло, дозовано і без фанатизму.

Читайте также:   Cловник моделі

Чи можна поєднувати засмагу з автозасмагою?

З автозасмагою на тілі можна засмагати, головне – пам’ятати, що це не є сонцезахистом, наприклад, як креми з SPF-фактором. Є навіть плюс в тому, що ви загоряєте з шаром штучної засмаги: якщо шкіра чутлива (що зараз все частіше зустрічається у більшості людей), то в перші дні контакту з сонцем автозасмага буде служити деяким механічним бар’єром. Засмага може лягти трохи плавніше, адже шар із засобу буде виступати як захист від сильного обгорання. Але не розслабляйтеся: меланоцити, що захищають шкіру від впливу сонця, виробляються тільки від справжнього засмаги, а з автозасмагою убезпечити себе від усього спектра променів ви не зможете. Тому обов’язково дотримуйтесь тимчасові проміжки перебування на сонці і регулярно оновлюйте SPF.

Читайте также:   Будинок Chanel вже не буде таким, як за часів Карла Лагерфельда

Якою буде засмага, яка легла на автозасмагу?

Чекати більш тривалого ефекту не варто – засмага ляже так само, як і завжди. Все залежить від вашої шкіри: якщо вона чутлива і завжди швидко засмагає, то шар автозасмаги, як ми зазначили вище, злегка згладить таку реактивність. Але знову ж таки це не означає, що можна виходити на вулицю в саме пекло з полудня і до другої години і ніжитися під прямими променями в надії, що вас врятує автозасмага. Вона лише зробить відтінок більш м’яким, але ні в якому разі не замінить сонцезахист.

Чи з’являться плями після вимивання автозасмаги?

Якщо ми говоримо про плями від засобу, то все залежить тільки від якості автозасмаги – я рекомендую професійні або аптечні марки, які давно себе зарекомендували. А що стосується пігментації, то автозасмага на це ніяким чином не впливає. Якщо шкіра з якихось причин на даний момент схильна до надлишкової пігментації на окремих ділянках тіла, то шукайте причину всередині. Найчастіше це може бути викликане гормональним збоєм, прийомом контрацептивів, антибіотиків, БАДів, які підвищують сприйнятливість шкіри до сонця. Також можливо, що напередодні ви зробили косметологічні процедури, які могли вплинути таким чином на шкіру, – пілінг, дермабразію, чистку обличчя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1473

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *